android-m-logo-smaller-w782

پیش از این قرار بود طرح اَندروید 6.0 مارشمالو مفهومی سونی تا یک هفته قبل از پایان سال 2015 میلادی به صورت کامل متوقف شود، چون سونی موبایل تا چند هفته آینده قصد دارد نسخه اصلی اَندروید 6.0 مارشمالو را به دست کاربرانش برساند. اما خبر خوش اینکه سونی موبایل اذعان کرده است طرح اَندروید مفهومی همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و در سال 2016 با جدّیت بیشتری دنبال خواهد شد.

ساعاتی پیش یکی از توسعه دهندگان طرح مفهومی اَندروید سونی رسماً اعلام کرد که این برنامه در سال 2016 ادامه پیدا خواهد کرد. سونی ساعاتی پیش نسخه جدید اَندروید 6.0 مارشمالو گوگل را برای نسخه هایِ مفهومی خود عرضه کرد و چیزی که بدیهی است، این طرح در حال ادامه پیدا کردن است.

تیم توسعه دهنده طرح اَندروید مفهومی سونی با تبریک سال 2016 میلادی به کاربران محصولات اکسپریا اعلام کردند که پس از تعطیلات کریسمس، در سال 2016 کار خود را با جدّیت دنبال خواهند کرد و مشخص نیست چه زمانی این طرح متوقف شود. البته این گروه هیچ صحبتی از نسخه اصلی اَندروید 6.0 مارشمالو به میان نیاورده اند و اذعان میکنند خبری از زمان انتشار اَندروید 6.0 مارشمالو ندارند.

این خبر برای جمع کثیری از کاربران محصولات اکسپریا که از این طرح مفهومی بهره میبرند بسیار خوشحال کننده است و از طرفی برای سایر کاربران محصولات اکسپریا نیز منافع زیادی به دنبال دارد. همانطور که در جریان هستید، از طریق این نسخه مفهومی سونی بازخوردهایِ مستقیم کاربرانش را در سراسر دنیا جمع آوری میکند و در نسخه بعدی اَندروید آنها را لحاظ میکند.