key-visual-pre-order-headerv3-4fd1d22deb2760937bd1822eea8c32a2

همانطور که پیش از این نیز اشاره کرده بودیم، پیش فروش گوشی اکسپریا X سونی در برخی از نقاط دنیا توسط خُرده فروشان آنلاین آغاز شده است. اما چیزی که بیش از همه انتظار آن را میکشیدیم، پیش فروش رسمی گوشی اکسپریا X توسط خود سونی موبایل در قاره اُروپا بود، که مثل همیشه با پیشنهادات جذابی نیز همراه خواهد شد.

در این بین، سونی موبایل هلند به عنوان اولین فروشنده رسمی این گوشی هوشمند در قاره اُروپا، پیش فروش گوشی اکسپریا X را با پیشنهادات ویژه ای آغاز کرده است. سونی موبایل این کشور با همکاری یکسری از خُرده فروشان مطرح هلندی وارد مذاکره شده است و با همکاری آنان پیش فروش گوشی اکسپریا X به همراه یک هدست بلوتوث ویژه را آغاز کرده است.

این موضوع برایِ کسانی که قصد هزینه کردن 599 یورو برایِ گوشی اکسپریا X را داشتند شاید بسیار جذاب باشد. هدستی که همراه این گوشی هوشمند پیش فروش شده است، هدست بلوتوث MDR-XB650BT سونی است، که با یک بار شارژ کامل تا 30 ساعت میتواند همراه کاربر باشد.

گفتنی است که این هدست بلوتوث بسیار جذاب در بازار کشور انگلستان به قیمت 100 پوند و در بازار سایر کشورهایِ اُروپایی با قیمت 130 یورو در دسترس علاقه مندان قرار دارد؛ اما در این پیش فروش اختصاصی، به عنوان یک پیشنهاد ویژه به کاربرانی که این گوشی هوشمند را پیش خرید کنند هدیه داده خواهد شد.

منبع: