Sony-Xperia-India-Press-Conference

همانطور که از تیتر خبر نیز متوجه شدید، سونی موبایل هند کنفرانس ویژه ای را برای روز 26 ژوئن 2015 میلادی تدارک دیده است. اگر به خاطر داشته باشید، حدود 1 ماه پیش ( 26 می 2015 )، سونی موبایل هند طی کنفرانسی از جدیدترین گوشی سلفی سونی، گوشی اکسپریا C4 و جدیدترین میان رده قدرتمند سونی، گوشی هوشمند اکسپریا M4 Aqua پرده برداشت. از این رو انتظار میرود کنفرانس 26 ژوئن سونی موبایل در هند نیز برای معرفی آخرین پرچمدار سونی، گوشی هوشمند اکسپریا +Z3 باشد.

این کنفرانس به احتمال بسیار زیاد در شهر دهلی نو، پایتخت هندوستان برگزار خواهد شد. از آنجایی که سونی پس از معرفی نسخه جهانی گوشی اکسپریا Z4 با نام اکسپریا +Z3 رسماً اعلام کرد که این گوشی هوشمند در اکثر نقاط دنیا عرضه خواهد شد، میتوانیم مطمئن باشیم که سونی قصد معرفی آخرین پرچمدارش را برای بازار هند دارد. البته بعید است که سونی در تاریخ 26 ژوئن از آخرین تبلت خود ( تبلت اکسپریا Z4 ) هم پرده بردارد و احتمالاً این تبلت در زمان دیگری برای بازار هند معرفی خواهد شد.

در حال حاضر 2 گوشی سلفی و میان رده سونی که حدود 1 ماه قبل در هند رسماً معرفی شدند در دسترس هستند. نکته جالب اینجاست که سونی برای بازار هند تنها نسخه هایِ 2 سیمکارته گوشی هایِ مذکور را به صورت رسمی معرفی کرده است و به این ترتیب تنها نسخه هایِ دو سیم کارته این گوشی ها در بازار هند عرضه خواهند شد. در حال حاضر در بازار هند گوشی میان رده اکسپریا M4 Aqua Dual با قیمت 24990 روپیه و نسل جدید گوشی هایِ سلفی سونی، گوشی اکسپریا C4 Dual با قیمت 29490 روپیه به فروش میرسند.