فصل بهار، فصل نو شدن و شکفتن است؛ فصل زیبایی وصف نشدنی طبیعت. بهار آغازگر یک برگ جدید از دفتر هستی است. پس از یک زمستان سخت و طولانی، در فصل بهار درختان شکوفه میزنند و طبیعت حیاتی دوباره میگیرد. در فرهنگ هایِ مختلف فصل بهار معانی بسیار زیادی دارد و برایِ ما نیز، آغاز فصل بهار، بزرگترین عید است، عید نوروزی که با شکفتن شکوفه هایِ درختان آغاز میشود.

سونی موبایل به مناسبت آغاز فصل بهار پوسته بسیار زیبایی را با همین نام برایِ گوشی ها و تبلت هایِ اکسپریا منتشر کرده است. این پوسته محیط بسیار شادی دارد و از تصاویر پس زمینه اختصاصی با موضوع پوسته برایِ صفحه قفل و صفحه اصلی بهره میبرد و علاوه بر اینها، از نویگیشن بار اختصاصی و دکمه برنامه هایِ اختصاصی بسیار زیبایی نیز بهره میبرد، که زیبایی آنرا دوچندان کرده است.

این پوسته از جزئیات گرافیکی زیادی بهره میبرد و به گفته توسعه دهنده، این پوسته برایِ اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت ندارد و با گوشی هایی که مجهز به اَندروید 5.0 و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد. اگر شما هم مثل ما از این پوسته بسیار زیبا و جذاب خوشتان آمده است و دوست دارید گوشی یا تبلت خود را به آن مزین کنید، میتوانید از این آدرس این پوسته بسیار زیبا را دریافت کنید.