playstation-xperia-theme_2_result-640x4001

بر اساس برنامه ریزی هایِ انجام شده، سونی در نظر دارد 5 پوسته خاطره انگیز را برایِ گوشی هایِ اکسپریا منتشر کند. اولین ابزار خاطره انگیزی که سونی به سراغ آن رفته است، کنسول محبوب، خاطره انگیز و قدیمی پلی استیشن 1 این کمپانی اَصیل ژاپنی میباشد، که موضوع اولین پوسته خاطره انگیز سونی شده است.

در طراحی این پوسته نهایت دقت لازم به خرج داده شده است و توسعه دهندگان سعی کرده اند این پوسته بسیار ساده، اما زیبا و شکیل به نظر برسد. در طراحی این پوسته از عناصر گرافیکی زیادی بهره گرفته شده است و همانطور که در تصاویر نیز میتوانید مشاهده کنید، این پوسته دارایِ پس زمینه صفحه قفل و صفحه خانگی بسیار جذابی در کنار کلیدهایِ ناوبری و دکمه برنامه هایِ اختصاصی میباشد.

این پوسته همانطور که اشاره شد در دسته پوسته هایِ حرفه ای و غیر رایگان اکسپریا قرار میگیرد و در پلی استور گوگل قیمتی معادل 1.99 دلار برایِ آن در نظر گرفته شده است، اما حساب کاربران سونی جُداست. کاربران طلایی سرویس اختصاصی اکسپریا لانج سونی میتوانند این پوسته را به رایگان دریافت و بر رویِ گوشی اکسپریایِ خود نصب کنند. پس اگر از طرفداران کنسول پلی استیشن سونی میباشید این فرصت ویژه را از دست ندهید و پوسته حرفه ای پلی استیشن را از طریق برنامه اکسپریا لانج دریافت کنید.

playstation-xperia-theme_6_result-640x4001

playstation-xperia-theme_7_result-640x4001

منبع: