lollipop-1024-e9e448fa2eed0562844a97f62dfdd349-605x306
فریمور اندروید 5.1.1 روز گذشته برای تمامی اعضای خانواده اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 به تایید رسید و حالا ما بی صبرانه منتظر هستیم تا سونی عملیات به روزرسانی را برای این دستگاه ها آغاز کند. بر اساس برنامه ریزی قبلی سونی، این به روزرسانی قرار است در همین ماه ژولای منتشر شود با این حال و با گذشت نزدیک به دو سوم این ماه هنوز خبری از آغاز به روزرسانی نیست.

تاخیرهایی که در دوره گذشته و در به روزرسانی اندروید 5.0 برای گوشی های اکسپریا ایجاد شد، کاربران را از بابت تاخیر مجدد آپدیت رسانی اندروید 5.1 نگران کرده است. با این حال سونی موبایل ژاپن امروز در این مورد واکنش نشان داده و به کاربران اطمینان میدهد که به روزرسانی اندروید 5.1 قطعا در همین ماه میلادی منتشر خواهد شد.

سونی موبایل ژاپن در این خصوص اظهار دارد، سونی سعی میکند تا هر چه سریعتر فرآیند آپدیت گوشی های خود را آغاز کند و این در مقابل تسریع این عمل، سعی در ایجاد تغییرات گسترده نیز دارد. ما این وعده را به شما میدهیم که عملیات به روزرسانی اندروید 5.1 تا آخر همین ماه میلادی به انجام خواهد رسید.

از تغییراتی که قرار است در آپدیت اندروید 5.1 نسبت به نسخه فعلی لالی پاپ ایجاد گردد اطلاعاتی در دسترس نیست اما در ظاهر فعلا و بر اساس اسکرین شات های لو رفته، تغییرات ظاهری از جمله تغییر آیکون ها و تغییر نوار میانبر های دستگاه کامل مشهود است. ضمن اینکه تغییرات سیستمی پیشفرض اندروید 5.1 و نیز بهبودهای سیستمی را نیز نباید فراموش کنیم.
Sony-Japan-Android-5.1.1-Xperia_1

Sony-Japan-Android-5.1.1-Xperia_2

Xperiablog