z3plus-featured
این روزها علاقه مندان و طرفداران سونی، به شدت پیگیر اخبار مرتبط با اکسپریا +Z3 هستند تا ببینند مشکلات مربوط به حرارت ایجاد شده توسط این دستگاه به کجا کشیده خواهد شد. نسخه ژاپنی این دستگاه که از چند روز قبل با نام اکسپریا Z4 در این کشور عرضه شد، با انتقاد برخی از کاربران به علت گرمای بیش از حد دستگاه مواجه گردید و این نگرانی های علاقه مندان به این دستگاه را بیش از قبل کرد.

اکسپریا +Z3 با فاصله ای چند روزه از اکسپریا Z4، هم اکنون به بازار کشور هنگ کنگ وارد شده و به زودی در چند کشور دیگر نیز عرضه این دستگاه صورت خواهد گرفت. با ورود این دستگاه به کشورهای مختلف نگرانی ها برای مشکلات مربوط به این دستگاه نیز بیشتر میشود. سونی خیلی زود در خصوص مشکل داغ شدن این دستگاه واکنش نشان داده و با انتشار بیانیه ای، به کاربران وعده های امیدوار کننده ای داده است.

سونی در متن این بیانیه کوتاه مینویسد:
اکسپریا +Z3 از پردازنده ای 64 بیتی و قدرتمند به همراه تکنولوژی های پیشرفته در دوربین برخوردار است. به همین علت و در طی برخی فعالیت های سنگین، گرم شدن دستگاه و انتقال حرارت به دستان کاربر از طریق شیشه پشت دستگاه یک اتفاق عادی است و جای هیچ نگرانی نیست.

سونی در این رابطه اظهار میدارد که این مشکل با نزدیک شدن به فصل گرما تشدید شده اما جای نگرانی نیست و به زودی با یک به روزرسانی نرم افزاری این مشکل را تا حدودی برطرف خواهد کرد. سونی برای کاربران و علاقه مندان به این دستگاه وعده یک به روزرسانی نرم افزاری را در آینده ای بسیار نزدیک داده است.

xperiablog