نسخه هایِ باندل شده کنسول ها معمولاً از جذابیت خاصی برخوردار هستند، چون علاوه بر متفاوت بودن جعبه دستگاه، حاوی یک دفترچه راهنما و یک نسخه فیزیکی از بازی باندل شده هستند و از طرفی با نسخه اصلی کنسول معمولاً تفاوتی در قیمت ندارند و این موضوع بسیار به نفع کاربران نهایی است.

حال با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس، سونی کنسول دوست داشتنی و محبوب PS4 Slim خود را با بازی بسیار محبوب و پرفروش Call of Duty: Infinite Warfare باندل کرده است، تا در آخرین دقایق سال 2016 میلادی هدیه ای بابت کریسمس به کاربران کنسول خود و طرفداران سری بازی هایِ Call Of Duty بدهد.

سونی اشاره میکند که برایِ احترام به طرفداران بازی Call Of Duty، این نسخه باندل شده را به همراه دیسک فیزیکی حاوی آخرین نسخه از بازی مذکور و کُد خرید نسخه بازسازی شده و محبوب Call Of Duty: Modern Warfare را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و علاوه بر این هدایا، یک نقشه فیزیکی نیز در جعبه این نسخه باندل شده وجود دارد که کاربران را برایِ طی کردن مراحل تک نفره بازی هدایت خواهد کرد.

گفتنی است که قیمت این نسخه باندل شده تفاوتی با قیمت نسخه اصلی ندارد و سونی قیمت نهایی 300 دلار را برایِ آن در نظر گرفته است. به این ترتیب، به نظر میرسد کاربران باید فرصت را غنیمت شمارند و اگر قصد خرید کنسول PS4 Slim را دارند، حتماً برایِ خرید این نسخه اقدام کنند، چون علاوه بر کنسول مذکور 2 نسخه از بازی محبوب و پرطرفدار Call Of Duty را نیز به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد، که قیمتی معادل 100 دلار دارد.

منبع: