androidpit-android-marshmallow-wallpapers-2-w782

سونی موبایل دقایقی پیش بروزرسانی جدیدی را برای طرح اَندروید کانسپت خود ارائه کرد. این بروزرسانی در واقع تنها یک ویژگی بزرگ با خود به همراه دارد و آن چیزی نیست جز نسخه جدید اَندروید 6.0.1 مارشمالو گوگل. این بروزرسانی برای تمامی دستگاههایِ اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact که در طرح آزمایشی اَندروید کانسپت 6.0 مارشمالویِ سونی شرکت کرده اند عرضه شده است.

این بروزرسانی شماره ساخت اَندروید 6.0 کانسپت سونی را از MMB29M.Z1.3021-somc به MR1 تغییر میدهد، که تغییر شماره ساخت به MR1 ( مخفف Maintenance Release 1 ) به معنایِ اولین بروزرسانی عمده این نسخه از اَندروید کانسپت سونی میباشد. به جز تغییر عمده ای که در تغییرات این نسخه ذکر شده است، متوجه شدیم که سونی بسته آیکن هایی که در نسخه قبلی لانچر اکسپریا اضافه شده بود را حذف کرده است.

اگر به خاطر داشته باشید، سونی به همراه بروزرسانی قبلی نسخه کانسپت اَندروید 6.0 مارشمالو لانچر اکسپریا را به نسخه ای جدید بروزرسانی کرده بود، که یکی از ویژگی هایِ جدید اضافه شده به آن، امکان انتخاب شکل آیکن ها از طریق تنظیمات لانچر بود. حالا آن گزینه برای تغییر آیکن ها سر جایش باقی است، اما 3 بسته ای که برای تغییر شکل آیکن ها وجود داشت حذف شده است.

این موضوع نشان از این دارد که سونی در حال تست کردن تمامی ویژگی هایِ پیشنهاد شده از طرف کاربرانش میباشد و از طرفی قصد ندارد کاربرانش را محدود به چند انتخاب جزئی کند. در پایان لازم به ذکر است که این بروزرسانی هم اَکنون به صورت OTA ( یا Over The Air ) برایِ محصولاتی که از نسخه قبلی اَندروید 6.0 کانسپت سونی بهره میبرند در دسترس است.

منبع: