Sony-Xperia-Z5-Made-for-James-Bond-007-640x471
در فیلم آینده جیمز باند، بر اساس شواهد موجود قرار است محصولات زیادی از سونی به نمایش گذاشته شود. اکسپریا Z5 یکی از محصولاتی است که سونی در این فیلم آن را نمایش خواهد داد. به همین خاطر چند روز قبل نیز سونی نسخه ای اختصاصی از اکسپریا Z5 را با طرح ویژه فیلم جیمز باند در انگلستان به معرض فروش گذاشت.

در حالی که نسخه سفارشی جیمز باند برای گوشی اکسپریا Z5 در انگلستان وارد شده اما ایالات متحده هنوز آمادگی فروش اکسپریا Z5 را ندارد. سونی از این بابت تصمیم گرفت تا نسخه ای سفارشی از این دستگاه را هم با طرح جیمز باند تولید و روانه بازار کند.

نسخه سفارشی جیمز باند که در انگلستان برای گوشی اکسپریا Z5 وجود دارد در ایالات متحده آمریکا برای گوشی اکسپریا Z3 Plus خواهد بود. در صفحه مخصوص محصولات جیمز باند در وبسایت سونی نیز این موضوع قابل رویت است. در وبسایت سونی انگلستان نام اکسپریا Z5 در بین محصولات سفارشی جیمز باند دیده میشود اما در وبسایت سونی آمریکا به جای اکسپریا Z5 نام اکسپریا Z3 Plus قرار گرفته است.

سونی معمولا با تاخیر های چند هفته ای و اغلب چند ماهه گوشی های خود را به بازار ایالات متحده وارد میکند. همین امر سبب شده تا به جای نسخه سفارشی اکسپریا Z5، ما شاهد ورود نسخه سفارشی اکسپریا Z3 Plus به بازار آمریکا باشیم.