سونی و پاناسونیک جزو کمپانی هایی هستند که به Japan Display کمک های مالی منظمی دارند. از همین رو هم این کمپانی با دریافت بودجه ی ¥100 قرار است فعالیت خود بروی پنل های پیشرفته را آغاز کند.

کمپانی های Sumitomo Chemical و Screen Holdings نیز احتمالاً در فرآیند جذب سرمایه به وسیله ی JOLED شرکت خواهند کرد و در نهایت با این چهار سرمایه گذار، پیش بینی می شود که هریک سرمایه ای در حدود 5 تا 10 میلیون ین را به این کمپانی اختصاص دهند. همچنین، گزارش هایی نیز منتشر شده است که بر اساس آن ها مذاکره با سایر سرمایه گذاران نیز در جریان است.

JOLED در سال 2015 فعالیت خود با سونی و پاناسونیک را در راستای تلاش دولت برای یکپارچه سازی صنایع تولید LED ها قطع کرد. کمپانی اپل م به تازگی و در آیفون X به استفاده از پنل های OLED روی آورده است.

این کمپانی روز سه شنبه اعلام کرد که با سهام داران جدید، قصد افزایش سرمایه خود به 100 میلیون ین را دارد. البته هیچ اطلاعاتی در مورد سرمایه گذار مشخصی منتشر نشده است.

JOLED امیدوار است که بتواند با شروع فعالیت خود به رقابت جدی با کمپانی های سامسونگ و ال جی بپردازد که در حال حاضر جزو بزرگترین تولیدکنندگان OLED در دنیا هستند.

Innovation Network Corp. در حال حاضر 75 درصد سهام JOLED را صاحب می باشد. همچنین،  Japan Display به میزان 15 درصد و سونی و پاناسونیک هریک به میزان 5 درصد از سهام این کمپانی را در اختیار دارند.

Sumitomo Chemical یکی از تامین کنندگان JOLED است که وظیفه ی تامین لوازم مورداستفاده در نمایشگرهای OLED را برعهده دارد.

 

منبع: