همزمان با نمایشگاه CES 2018 سونی چند محصول جدید را در شهر لاس وگاس به نمایش گذاشت که یکی از آنها، نسل جدید پروژکتورهای دیواری 4K است که سال گذشته برای اولین بار در همین رویداد CES نمایان شده بود.

پروژکتور جدید سونی با نام LSPX-A1 یک محصول کاملاً منحصر به فرد و پرمیوم است که توانای نمایش تصاویر با رزولوشن 4K Ultra را دارد. تکنولوژی Life Space UX در پروژکتور جدید سونی از 9.6 اینچ تا 120 اینچ، با رزولوشن 4K و روشنایی خیره کننده 2500 لومن تصویر مورد نظر شما را بر روی دیوار، پرده و یا هر فضای سفید و سیاه دیگری نمایش میدهد.

از طراحی ظریف و شکیل این پروژکتور که میتواند خود را با مبلمان منزل و یا محیط کار به خوبی وفق دهد که بگذریم، تکنولوژی Vertical Drive در این محصول یک تجربه سینمایی کاملاً لذت بخش را با کیفیت خیره کننده 4K به شما تقدیم خواهد کرد. تصور کنید یک تصویر از جنگل روی دیوار اتاق نشیمن شما وجود دارد، با تصاویر آرامش بخش و صداهای طبیعت که کل فضا را پوشش می دهند. LSPX-A1 آماده است تا فضای زندگی شما را با صدا و تصویر مورد نظر ترکیب کند.

پروژکتور LSPX-A1 علاوه بر صدای شفاف خود، با کمک بلندگوهای جانبی میتواند صدای خالص و 360 درجه ای را در محیط اتاق ایجاد کند. این پروژکتور همانطور که مشخص است یک محصول کاملا خاص و پرمیوم است که با قیمت 30 هزار دلار در بهار سال 2018 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: