سونی پشتیبانی از گوگل هوم را به تلویزیون ها و اسپیکرهای خود وارد کرد.

0
۲,۶۹۱


دستیار هوشمند Google Home عملکرد فوق العاده ای دارد که این عملکرد با گفتن عبارت OK Google به وسیله ی شما، فوق العاده تر هم می شود. خبر خوب این است که اگر دستگاه کروم کست یا اندروید تی وی های سونی را داشته باشید، سونی اعلام کرده است که در آپدیت نرم افزاری بعدی دستگاه های خود، امکان کنترل این دستگاه ها به وسیله ی Google Home و Google Assistant را فراهم می کند.

با توجه به گفته های Mike Fasulo، رئیس کمپانی Sony Electronics، ” شما از این پس می توانید با استفاده از Google Home، تجربه ی بی نظیری از پخش فایل های صوتی و تصویری با کیفیت بالا بروی محصولات سونی داشته باشید. این قابلیت از امروز برای اسپیکرهای سونی که در داخل آن ها از Chromecast استفاده شده است، فراهم می باشد. تلوزیون های 4K HDR اندرویدی سونی نیز از این قابلیت پشتیبانی می کنند. این قابلیت های جدید در راستای تعهد سونی به مشتریان خود برای بهره گیری از فناوری های نوآورانه می باشد. ”

این قابلیت بطور کلی عملکرد دستگاه را تغییر نمی دهد و تنها به کاربر امکانات بیشتر و دستگاه های بیشتر قابل کنترل را ارائه می کند. برای مثال، Google Home می تواند جای کنترل تلوزیون شما را بگیرد. می توانید از آن بخواهید که بروی اسپیکرهای سونی برای شما آهنگ پخش کند. همچنین، می توانید از هردو دستگاه Google Home و اسپیکرهای سونی برای راه اندازی سیستم صوتی گسترده تر استفاده کنید.

آپدیت نرم افزاری باید برای دستگاه شما تاکنون ارائه شده باشد. تنها کاری که برای استفاده از آن باید انجام دهید، دریافت همین بروزرسانی است. در این لینک شما می توانید لیست دستگاه های پشتیبانی شده به وسیله ی این قابلیت را مشاهده کنید.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here