سونی پوستۀ جادویی « پاییز » را برایِ گوشی هایِ اکسپریا منتشر کرد.

8
۱۱,۹۳۴

پاییز فصل عشق بازی خداوند با طبیعت است. کمتر انسانی را میتوان یافت که از فصل پاییز خوشش نیاید و با این فصل زیبا رابطه عاطفی خاصی برقرار نکرده باشد. پاییز فصل برگ ریزان است، برگ هایِ زردی که بر رویِ زمین ریخته شده و زیبایی وصف ناشدنی به طبیعت و خیابان ها میبخشد.

سونی موبایل چندی است که به ساخت پوسته مخصوص فصل ها رو آورده است. برایِ اولین بار در زمستان سال گذشته سونی پوسته جادویی زمستان را با تصویر پس زمینه زنده بسیار زیبا برایِ صفحه قفل و صفحه خانگی منتشر کرد و پس از آن در بهار امسال نیز این موضوع با پوسته جادویی بهار اتفاق افتاد.

در تابستانی که گذشت نیز سونی دست به ساخت پوسته جادویی تابستان برایِ گوشی هایِ اکسپریا زد و اَکنون با پوسته بسیار زیبایِ دیگری از سونی برایِ فصل عشق بازی خداوند با طبیعت روبرو هستیم. بدین ترتیب سونی هم اَکنون برایِ هر 4 فصل سال پوسته هایِ جادویی مخصوص خود را دارد که بر اساس تجربه، هر چند ماه یکبار بروزرسانی میشوند و اشکالاتی که در آنها وجود دارد برطرف میشود.

پوسته پیشِ رویِ شما که با نام پاییز جادویی ساخته شده است، حدود 300 عنصر گرافیکی گوشی هایِ اکسپریا را تغییر میدهد و جانِ دوباره ای به گوشی اکسپریایِ شما میبخشد. این پوسته با دقت بسیار زیادی طراحی شده است و برایِ ساخت آن زمان زیادی صرف شده است.

این پوسته تقریباً تمامی قسمت هایِ رامِ رسمی گوشی هایِ اکسپریا را تغییر میدهد و دارایِ آیکن پک اختصاصی، تصاویر پس زمینه زنده صفحه قفل و صفحه خانگی بسیار زیبا و اختصاصی، کلیدهایِ ناوبری شخصی سازی شده میباشد و از عناصر گرافیکی بیشمار دیگری نیز بهره میبرد.

این پوسته همچون سایر پوسته هایِ سونی موبایل با نرم افزار اختصاصی ساخت تم اکسپریا طراحی شده است و با گوشی هایی که از اَندروید 5.0 و بالاتر بهره میبرند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد.

این پوسته هم اَکنون از طریق نرم افزار اختصاصی What’s New سونی و پلی استور گوگل قابل دریافت است، اما طبق سنت همیشگی سایت تخصصی اکسپریا این پوسته بسیار زیبا و جذاب را برایِ شما در دسترس قرار داده است و میتوانید در صورت تمایل آنرا از پلی استور اختصاصی اکسپریا دریافت نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور

8 دیدگاه ها

 1. من دانلود کردم موقعی که می خوام نصب کنم دکمه next رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته
  گوشیم xz premium

  پاسخ

  ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ساعت: ۲۳:۴۹

  از پوسته هایِ شخصی سازی شده دارید استفاده میکنید …
  به یک پوسته رسمی برگردید ( پوسته هایِ پیشفرض گوشی ) ، گزینه Install براتون فعال خواهد شد .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here