call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc1

همیشه خرید کنسول جدید تنها دغدغه کاربران نیست، چون فراهم کردن پول کنسول و خرید آن تازه آغاز ماجراست و کاربر باید کنترلری اضافی، بازی هایِ گران قیمت، لوازم جانبی و حتی اشتراک سرویس هایِ اختصاصی ای چون PSN را خریداری کند. اما سونی همیشه هوایِ کاربران خود را داشته است و باز هم برنامه ویژه ای برایِ کاربران خود دارد.

سونی در وبلاگ رسمی پلی استیشن اعلام کرده است کاربرانی که در روزهایِ چهارم و پنجم همین ماه ( فردا و پس فردا ) قصد خرید کنسول PS4 را داشته باشند، کنسول خود را به همراه یک دیسک بلوری بازی جدید و بسیار محبوب کمپانی Activision، بازی Call Of Duty: Infinite Warfare تحویل خواهند گرفت. بیانیه رسمی سونی بدین شرح است:

به مناسبت عرضه نسخه جدید بازی Call Of Duty، در نظر داریم به کاربرانی که در روزهایِ چهارم و پنجم نوامبر قصد خرید کنسول PS4 از فروشگاههایِ معتبر ما در کشورهایِ آمریکا و کانادا را دارند، یک دیسک بلوری بازی Call Of Duty: Infinite Warfare هدیه بدهیم.

اما متأسفانه همانطور که در متن بالا نیز اشاره شد، سونی این پیشنهاد ویژه را تنها برایِ کاربرانی که در ایالت متحده آمریکا و کشور کانادا زندگی میکنند در نظر گرفته است و برایِ سایر مناطق چنین پیشنهادی در دسترس نیست. اما این همه ماجرا نیست. سونی علاوه بر کنسول PS4، برایِ نسخه جمع و جور این کنسول هم پیشنهاد ویژه ای بدین شرح در نظر گرفته است:

اگر قصد خرید نسخه باندل شده کنسول PS4 Slim را در روزهایِ چهارم و پنجم نوامبر داشته باشید، علاوه بر بازی Uncharted 4، یک دیسک بلوری بازی Call Of Duty: Infinite Warfare را نیز تنها با قیمت 299.99 دلار آمریکا / 379.99 دلار کانادا میتوانید به تصاحب خود بیرون بیاورید.

معمولاً سونی چنین پیشنهادات ویژه ای را برایِ خریداران جدید کنسول هایِ خود در نظر میگیرد و این اولین باری نیست که سونی با سیاست هایِ مثبت اقتصادی در نظر دارد هم فروش کنسول خود را افزایش دهد و هم نیم نگاهی به وضعیت گیمرها داشته باشد، که بتوانند با صرفه جویی به بازیهایِ مورد علاقه خود بپردازند.

منبع: