xperia-x (3)
سونی موبایل امروز با ارسال یک ایمیل به کاربرانی که در طرح پیش ثبت نام اکسپریا X شرکت کرده بودند، اطلاعیه ای جدید در خصوص فروش محصول مورد علاقه آنها صادر کرد.

سونی موبایل در ایمیل خود از واژه “منحصر به فرد” برای پیش فروش اکسپریا X استفاده کرده و نوید آن را داده تا به زودی پیش فروش این دستگاه در نمایندگی های رسمی این شرکت آغاز خواهد شد. اکسپریا X، اکسپریا XA و اکسپریا EAR در اولین مرحله توسط سونی برای علاقه مندان قابل سفارش خواهند بود.

سونی در خصوص پیش فروش این محصول، زمان دقیق آن و جزئیات دیگر سکوت کرده و اطلاعات بیشتر را به زمان های بعدی موکول کرده است. البته پیشتر سونی وعده عرضه این دستگاه را در تابستان امسال داده بود که به نظر میرسد مطابق برنامه قبلی این اتفاق رخ خواهد داد.

Xperia-X-Pre-Order-Offer-640x420

در ضمن همان ایمیل که امروز به متقاضیان خرید اکسپریا X ارسال شد، سونی یک ویدئوی تبلیغاتی جدید از اکسپریا X را نیز ضمیمه کرده که در آن به ویژگی های برتر این دستگاه تاکید شده است. در این ویدئو سونی به فوکوس قابل پیش بینی و فوق سریع و همچنین سرعت بالای عکسبرداری این دستگاه اشاره دارد.

این ویدئوی کوتاه را میتوانید هم اکنون در ادامه از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید. این ویدئوی کوتاه گوشه ای از عملکرد فوق العاده دوربین اکسپریا X را به تصویر میکشد.