smart-speaker-BSP60
سونی پیش فروش رسمی بلندگوی هوشمند BSP60 را آغاز کرد. بلندگوی BSP60 که بهتر است به جای لقب هوشمند، از کلمه جادوگر برای آن استفاده کنیم هم اکنون در فروشگاه رسمی سونی موبایل قابل سفارش است. اما نکته مهم قیمت این بلندگو است که مطابق با انتظارها یک بلندگوی ارزان نخواهد بود.

سونی پیش فروش این بلندگو را در کشورهای مختلف اروپایی با قیمتهای متفاوتی آغاز کرده است. علاقه مندان به این بلندگوی هوشمند در انگلستان برای خرید باید مبلغ 220 پوند را بپردازند. این قیمت برای دیگر کشورهای اروپایی 299 یورو تعیین شده است.

سونی برای خریدارانی که تا قبل از 21 ژوئن این بلندگو را پیش خرید کنند یک عدد اسمارت بند تاک SWR30 نیز هدیه میدهد که پیشنهاد وسوسه انگیزی است. تاریخ تحویل نیز پایان ماه ژوئن خواهد بود.

بلندگوی BSP60 قابلیت هایی را در خود قرار داده که آن را از دیگر محصولات بازار متمایز میکند. وقتی که شما نام این بلندگو را صدا میزنید، همانند یک ربات کوچک، گوش های خود را باز کرده و آماده فرمانبرداری از شماست. فقط کافیست که از این بلندگو بخواهید پیام ها، وضعیت آب و هوا، ایمیل ها و … شما را بخواند! این بلندگو با اتصال بی سیم به گوشی اطلاعات مورد نظر را دریافت کرده و به صورت صوتی برای شما بیان میکند.

sonymobile