sony-pictures-home-entertainment 11

بر اساس گزارشات به دست آمده از یک منبع نزدیک به سونی پیکچرز، قرار است شکلک هایِ محبوب Emoji در یک انیمیشن اختصاصی خودنمایی کنند. گزارشات حاکی از آنند که سونی به 2 استودیویِ اختصاصی خود ( استودیو Paramount و استودیو Universal ) سفارش کرده است که از بین شکلک هایِ محبوب Emoji فعلاً 7 شکلک با حالت هایِ محتلف را برای این نمایش در نظر بگیرند. همچنین گفته میشود که Anthony Leondis وظیفه کارگردانی این انیمیشن را به عهده گرفته است.

آخرین کار آقایِ Anthony Leondis، انیمیشن پر طرفدار « کونگ فو پاندا: رازهایِ اساتید » بوده است و قرار است به همراه Eric Siegel بر رویِ نمایشنامه این انیمیشن کار کنند. پیش بینی میشود که برای این مجموعه از صدا پیشگان بزرگ و نامداری استفاده شود، چون به نظر میرسد مثل فیلم هایِ لگو، این انیمیشن نیز از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

اما چیزی که شاید برای استودیوهایِ فیلمسازی سونی فریبنده و جذاب به نظر برسد، استفاده از حقوق معنوی شخصیت هایِ داستانی این انیمیشن هستند، که برای اولین بار در دنیا بر اساس آنها یک فیلم نمایشی تولید میشود و علاوه بر اینکه مالکیت این شخصیت هایِ داستانی از آنِ سونی خواهد بود؛ در آینده نیز هر شرکتی که مایل به استفاده از این شخصیت هایِ داستانی باشد، باید حقوق معنوی آن را به سونی پرداخت کند.

همچنین فرضیاتی نیز مطرح شده است که شاید حقوق معنوی شکلک هایِ Emoji شرکت هایِ بیشتری خریداری شود و به جایِ استفاده از یک پکیج خاص، از چندین و چند پکیج شکلک هایِ آشنایِ دنیایِ مجازی استفاده شود و انیمیشنی با شکلک هایِ متنوع و خط داستانی بسیار جذاب بر رویِ پرده نقره ای نقش ببندد. در مجموع، لازم به ذکر است که هنوز حتی هیچ خبری از تاریخ احتمالی شروع این پروژه در دست نیست.

 

Phone-Arena