Sony-xperia-z2-mwc-2014
تنها پنج روز تا آغاز کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون باقی مانده و یک بار دیگر بزرگان دنیای ارتباطات دور هم جمع خواهند شد تا آخرین دستاوردهای خود را به معرض نمایش بگذارند. سونی نیز همانند سال های قبل با دست پر به این رویداد وارد خواهد شد با این تفاوت که امسال سونی پرچمدار خود را برای معرفی در این رویداد آماده کرده است.

تاریخ شروع کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه امسال در روز 5 اسفند و از ساعت 8:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد. اما سونی امسال با چه محصولاتی وارد شهر بارسلون خواهد شد؟ برای پاسخ به این پرسش با ما همراه باشید.

1- اکسپریا Sirius پرچمدار اولیه سونی در سال 2014
پرچمدار جدید سونی با کد D650X و نام اختصاری Sirius خود را برای حضور در بارسلون آماده کرده است. هنوز در مورد نام این محصول هیچ خبر قطعی به دست نرسیده اما محتمل ترین نام برای این دستگاه اکسپریا Z2 است. البته بعید نیست که سونی قصد غافلگیر کردن ما را داشته باشد و در روز 5 اسفند این محصول را با نامی جدید معرفی کند.
جزئیاتی که از اکسپریا Sirius منتشر شده ما را از کم و کیف این محصول مطلع کرده است. صفحه نمایش 5.2 اینچی، پردازنده چهار هسته ای 2.3 گیگاهرتزی اسنپدراگون 800 ، رم 3 گیگابایتی، دوربین 20.7 برای ثبت تصاویر و همچنین قابلیت ضبط 4K از جمله ویژگی های این محصول است که نسخه اندروید پیش فرض 4.4.2 کیت کت را نیز به همراه خواهد داشت.

این محصول را میتوان تنها محصول سونی دانست که حضور آن در کنگره جهانی موبایل 2014 قطعی است.

2- تبلت اکسپریا Z2
این تبلت تقریبا تکرار تجربه موفق تبلت اکسپریا Z است که سونی سال گذشته با سخت افزار مشابه نسبت به پرچمدار خود در اندازه 10.1 اینچی معرفی کرده بود. این تبلت نیز شانس بسیاری را دارد تا هفته آینده به همراه پرچمدار سونی معرفی شود.

3- یک مدل ناشناخته با کد D6602
سونی سال گذشته در کنار پرچمدار خود اکسپریا Z از یک محصول دیگر با سخت افزاری تقریبا مشابه با نام اکسپریا ZL نیز رونمایی کرد. در مورد این مدل برخلاف اکسپریا Sirius اطلاعات زیادی منتشر نشده اما میتوان به عنوان یک دستگاه رده بالا در زیر سایه Sirius به این رویداد وارد شود.

4- اکسپریا G میان رده ای جدید از سونی
در روزهای اخیر جزئیاتی از یک اسمارت فون از سونی با نام اکسپریا G منتشر شد که با توجه به سخت افزار آن ، انتشار یک محصول میان رده و خوش قیمت را از سونی خواهیم داشت. البته بعید است که سونی همراه پرچمدار خود یک محصول میان قیمت را به نمایش بگذارد، اما نباید شانس این دستگاه را برای حضور در کنار بزرگان دیگر نادیده بگیریم.

روزهای باقی مانده تا شروع این نمایشگاه بسیار سرنوشت ساز و پرحاشیه دنبال خواهد شد. تا قبل از آغاز این رویداد قطعا خبرهای جذابتری از برنامه های سونی را میشنویم. با ما تا آغاز این رویداد و اخبار جدیدتر همراه باشید.