حالا که به صورت کامل پایِ گوشی هایِ سری 2017 سونی به بازار کشور آمریکا باز شده است، به نظر میرسد هر روز باید منتظر کاهش قیمت و تخفیف در برخی از مدل هایِ قدیمی خانواده X سونی باشیم. همانطور که مطلع هستید، اکسپریا XA1 Ultra هفته گذشته رسماً وارد بازار آمریکا شد و پس از 1 هفته قیمت نسل قبل این گوشی با کاهش قیمت مناسبی همراه شده است.

فَبلِت اکسپریا XA Ultra پیش از این در بازار ایالت متحده آمریکا با قیمت 259.99 دلار به فروش میرسید، اما هم اَکنون دو خُرده فروشی بزرگ آنلاین در این کشور قیمت فَبلِت مذکور را پایین تر آورده و تخفیفات ویژه ای برایِ آن در نظر گرفته اند. البته این کاهش قیمت و تخفیف ها تنها برایِ دو رنگ مشکی و لیمویی طلایی فَبلِت مذکور در نظر گرفته شده است.

خُرده فروشی آنلاین B&H در حال حاضر رنگ هایِ مشکی و لیمویی طلایی فَبلِت اکسپریا XA Ultra را با قیمت 199.99 دلار در دسترس کاربران قرار داده است و خُرده فروشی آمازون نیز، تنها رنگ مشکی این فَبلِت خوش ساخت و قدرتمند را با قیمت مذکور در اختیار علاقه مندان به محصولات اکسپریا قرار داده است.

از طرفی دیگر، سونی قیمت گوشی بسیار محبوب و قدرتمند اکسپریا X را نیز با کاهش قیمت مناسبی همراه ساخته است. خُرده فروشی آنلاین B&H هم اَکنون این گوشی را با قیمت 230 دلار در دسترس خریداران قرار داده است، خُرده فروشی آمازون با قیمت 250 دلار این گوشی را به کاربران محصولات سونی پیشنهاد میدهد و NewEgg نیز با قیمت 270 دلار در حال فروش این گوشی هوشمند در خاک ایالت متحده میباشد.