سونی به عنوان یکی از حامیان اتحادیه فوتبال اروپا، چند سالی است تبلیغات میدانی مسابقات لیگ قهرمانان قاره سبز را در بخش موبایل و پلی استیشن در اختیار دارد. از سال 2015 و با اکسپریا Z3 Plus، نام گوشی های سونی در اطراف زمین در هنگام برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دیده شد و تا امروز، تمامی مسابقات در این چارچوب با تبلیغات پرچمداران سونی برگزار شد.

شب گذشته، فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا رسماً آغاز شد که این اتفاق، با آغاز تبلیغات اکسپریا XZ1 به عنوان پرچمدار جدید سونی مصادف گردید. اکسپریا XZ1 که جدیدترین پرچمدار سونی به شمار میرود، از شب گذشته به تبلیغات میدانی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد و احتمالاً تا مراحل پایانی این مسابقات و پس از معرفی محصولات آینده سونی، در اطراف زمین دیده خواهد شد.

سونی از سال 2015 با عقد یک قرارداد سه ساله، به عنوان اسپانسر در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، گوشی های هوشمند خود را تبلیغ میکند. امسال آخرین سال قرارداد سونی و یوفا است که باید ببینیم آیا از سال آینده نیز تبلیغات سونی در اطراف زمین، هنگام برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دیده خواهد شد یا حامی مالی دیگری این شانس را خواهد داشت.