گوشی های خانواده Z5 و Z3 Plus که به تازگی نسخه تکمیلی اندروید 7.0 نوقا را با شماره ساخت 32.3.A.0.376 دریافت کرده بودند، با یک به روزرسانی کوچک دیگر مواجه شدند. این به روزرسانی همچنان به اندروید 7.0 مربوط میشود که جزئیات تغییرات آن نسبت به نسخه فعلی هنوز مشخص نیست.

آپدیت جدید گوشی های خانواده Z5 و همچنین Z3 Plus با شماره ساخت 32.3.A.0.378 هم اکنون به صورت رسمی توسط سونی عرضه شده است. این شماره ساخت تفاوت بسیار اندکی با نسخه قبلی دارد تا به عنوان یک آپدیت کوچک برای رفع ایرادات نسخه قبلی و بهبود عملکرد بر روی آن حساب باز کنیم.

البته این آپدیت تا این لحظه به صورت محدود و برای نسخه تک سیم کارت این دستگاه ها عرضه شده است. محدودیت عرضه این به روزرسانی تا حدی است که تا این لحظه فقط کاربران ساکن شمال اروپا موفق به دریافت آن شدند. مشخص نیست که آیا قرار است این آپدیت به صورت گسترده در تمامی نقاط دنیا عرضه گردد یا فقط برای کاربران شمال اروپا در نظر گرفته شده اما به محض انتشار آن در ایران شما را از جزئیات آن با خبر خواهیم ساخت.

شما میتوانید به صورت لحظه به لحظه از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریا، از وضعیت به روزرسانی های سیستمی برای گوشی های سونی مطلع گردید. برای ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا از لینک زیر استفاده کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا