Win-Xperia-C3

اگر یادتان باشد، سونی هنگام عرضه ی اکسپریا Z2، مسابقه ای را ترتیب داده بود و از شرکت کنندگان خواسته بود تا ویدئوهای مربوط به پرچمدار جدید سونی را مشاهده کنند و در آخر نیز یک یا دو ویژگی ممتاز این پرچمدار را بنویسند و منتظر قرعه کشی باشند تا ببینند که یک عدد سفر رایگان به نیویورک به همراه یک عدد اسمارت فون اکسپریا Z2 و دستبند Smartband، نصیب چه کسی می شود. اکنون نیز دوباره سونی مسابقه ای را ترتیب داده، اما این بار این مسابقه حول محور اسمارت فون میان رده ولی جالب می گردد. بله، درست حدس زدید، اکسپریا C3.

اکسپریا C3، اسمارت فونی جدید که سونی نیز علاقه ی خاصی به آن دارد. البته کاربران نسل قبل این اسمارت فون، یعنی اکسپریا C، خاطره ی خوبی از پشتیبانی سونی از محصول شان ندارند. اما این بار شما می توانید در مسابقه ی جدید سونی شرکت کنید و جایزه ببرید. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

برای شرکت در این مسابقه، خوشبختانه یا متأسفانه، شما تنها دو روز مهلت دارید. چرا که تا 4 آگوست یا 12 مرداد ماه سال جاری مهلت دارید تا بخت خود را آزمایش کنید. و اما شرایط مسابقه و نحوه ی شرکت در آن:

ابتدا باید یک اکانت در شبکه ی اجتماعی فیس بوک داشته باشید

بعد از آن نیز باید یک حساب کاربری در اینستاگرام داشته باشید

حال وارد لینک زیر شده و اندکی از شرایط مسابقه را نوشته است. می خوانید و تایید می کنید و ادامه می دهید

لینک ورود

هم چنین می توانید تمامی شرایط مسابقه را به طور مستقیم از سایت شرکت سونی به صورت pdf دریافت کنید

اما برخی از شرایط مسابقه:

حداقل باید 18 سال سن داشته باشید.

ممکن است برخی محدودیت ها در منطقه ی جغرافیایی شما وجود باشد. ولی هنگام ورود به مسابقه و انتخاب کشور، نام ایران نیز وجود دارد.

نحوه شرکت:
یک عکس سلفی با هر گوشی از خود یا هر مکانی که دوست دارید، بگیرید. سپس هشتگ #PROselfie را در اینستاگرام سونی گذاشته و منتظر رای مردم باشید. البته مطمئن باشید که عکس را در اینستاگرام سونی گذاشته اید

هم چنین می توانید به عکس های مردم نیز رای دهید.

به برنده ی این مسابقه، یک عدد اسمارت فون اکسپریا C3 اهدا خواهد شد.

دریافت فایل پی دی اف شرایط مسابقه

SonyMobile