سیستم عامل iOS13 گوشی آیفون را به یک پلی استیشن ۴ قابل حمل تبدیل میکند

0
۱۵,۹۱۸

پس از معرفی نسخه تازه iOS، اپل در نهایت پشتیبانی از کنترلرهای بازی مانند Dualshock 4 کنسول پلی استیشن ۴ سونی را به ارمغان آورد. چیزی از خبرهای وبسایت MacRumors به ذهن می‌رسد، این است که افزون چنین قابلیتی تنها توانایی استفاده از کنترلرها نیست و ممکن است پیامدهای بزرگ‌تری داشته باشد.

سونی قبلاً اپلیکیشن Remote Play را ارائه کرده بود. برای کسانی که با این نرم افزار آشنا نیستند باید بگوییم که این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا بازی های کنسول پلی استیشن ۴ خود را به وسیله وای فای رو آیفون خود پخش کنید و این امکان آیفون شما را به یک کنسول بازی همراه تبدیل می‌کند اما متاسفانه استفاده کنترلر های روی صفحه نمایش و یا کنترل کننده های ثالث تجربه چندان درخشانی ایجاد نمیکند.

ورود قابلیت استفاده از کنترلر های پلی استیشن ۴ به نسخه iOS13 به این معناست که امکان ریموت کردن بازی ها برای گیمرها بسیار بهتر و مفیدتر از قبل خواهد بود و کاملاً شبیه اجرای بازی بر روی خود کنسول پلی استیشن است بدون کنترل های دردسر ساز.

به هر حال قبل از اینکه زیاد هیجان زده شوید، بدانید که همه بازی های کنسول پلی استیشن ۴ با قابلیت Remote Play سازگار نیستند! واقیعت این است که آن فقط یک امکان استریم کردن بازی روی شبکه وای فای است ، بدین معنا که شما نمی توانید آیفون خود را هرکجا که خواستید ببرید و بعنوان کنسول پلی استیشن ۴ استفاده کنید، اما حتی در همین حالت نیز یک ویژگی بسیار جالب است.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here