سبزه، سیب، سکه، سنجد، سمنو، سیر و سین هفتم؟ … سین هفتم سفره نوروزی سایت تخصصی اکسپریا همانی است که به بهانه آن سال هاست دور هم جمع شدیم. سونی سین هفتم سفره نوروزی ماست.

سال نو برای ما معنایی ندارد، جز اینکه توفیق بودن در کنار شما برای یک سال دیگر نصیب ما شد. بسیار خوشحالیم که برای پنجمین عید را در کنار شما میگذرانیم تا با ورود به ششمین سال فعالیت سایت تخصصی اکسپریا، بهاری دیگر در کنار شما باشیم.

سال 1396 را با دست پر آغاز میکنیم تا پاسخ کوچکی به لطف شما کاربران همیشگی سایت تخصصی اکسپریا داشته باشیم. در عید نوروز با یک مسابقه عکاسی همراه شما هستیم که در روزهای آینده جزئیات بیشتری از این مسابقه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اکسپریان در سال جدید با چند تغییر مهم در جهت پیشرفت رو به رو خواهد شد. بخش های جدیدی به سایت اضافه خواهند شد و قالب سایت نیز به زودی با یک به روزرسانی اساسی به رابط کاربری اندروید نوقای سونی شبیه سازی خواهد شد.

مثل همیشه ما با آغوش باز پذیرای نظرات و انتقادات شما همراهان همیشگی خواهیم بود. در پایان یک بار دیگر سال جدید را به شما خانواده اکسپریا تبریک گفته و آرزوی سالی سرشار از موفقیت را برای شما داریم.