2
سبزه، سیب، سکه، سنجد، سمنو، سیر و سین هفتم؟ … سین هفتم سفره نوروزی سایت تخصصی اکسپریا همانی است که به بهانه آن سال هاست دور هم جمع شدیم. سونی سین هفتم سفره نوروزی ماست.

بسیار مسروریم که در کنار شما سال 1395 را آغاز میکنیم. در سالی که گذشت تمام تلاش ما بر این بود تا آنچه را که نیاز کاربران بزرگوار سایت تخصصی اکسپریاست فراهم کرده و بتوانیم برنامه های خود را در راستای علاقه و نیاز کاربران پیش ببریم.

سال 1394 برای سایت تخصصی اکسپریا در بردارنده اتفاقات بسیار مهمی بود. یکپارچه سازی بخش های مختلف سایت با طراحی الهام گرفته از رابط کاربری اندروید لالی پاپ سونی شروعی خود برای سال گذشته بود. همکاری با دو فروشگاه نگین خاورمیانه و تکنولایف که بزرگترین مراکز آنلاین فروش محصولات سونی در ایران هستند نیز از جمله اتفاقات بسیار شیرین سال قبل بود.

در سال گذشته فعالیت ما در خارج از محیط سایت تخصصی اکسپریا نیز ادامه داشت. صفحه رسمی ما در اینستاگرام به مرز 20 هزار دنبال کننده رسید و در تلگرام نیز یکی از اولین کانال های فارسی به نام اکسپریان راه اندازی شد.

اما برای سال جدید دست ما خالی از برنامه های متنوع نیست. در ابتدا به زودی پوسته سایت با به روزرسانی جزئی به نسخه مارشمالو ارتقا خواهد یافت. سرویس جدید آپدیت یاب با امکانات جدید نیز به زودی راه اندازی خواهد شد. سال گذشته یک دوره مسابقه عکاسی در سایت را پشت سر گذاشتیم که امسال نیز مسابقات بیشتری را با جوایز ارزنده تر از سایت تخصصی اکسپریا خواهید دید.

مثل همیشه ما با آغوش باز پذیرای نظرات و انتقادات شما همراهان همیشگی خواهیم بود. در پایان یک بار دیگر سال جدید را به شما خانواده اکسپریا تبریک گفته و آرزوی سالی سرشار از موفقیت را برای شما داریم.