xperia-z3-gallery-02-1240x840-7f9c3efd66f82c2cb3dedaa4213fa923_001
با وجود اینکه اکسپریا Z3 از مشخصات سخت افزاری و قابلیت های نرم افزاری قدرتمندی برخوردار است اما همچنان میتوانیم بر دوربین این دستگاه به عنوان یک نقطه قوت در مقایسه با رقبا تاکید کنیم. اکسپریا Z3 که از دوربین 20.7 مگاپیکسلی بهره مند است قدرت خود را در بخش عکس برداری بارها به اثبات رسانده تا ما بتوانیم این دستگاه را صاحب یکی از بهترین دوربین های موبایل در جهان بدانیم.

سنسور 1/2.3” Exmor RS، لنز 25mm از سری لنز های G سونی، موتور پردازشگر BIONZ و نیز حساسیت ISO با مقدار 12800 همه ابزاری مناسب را در اختیار ما قرار میدهند تا بتوانیم عکسهایی زیبا و حرفه ای با تلفن هوشمند اکسپریا Z3 به ثبت برسانیم.

سونی تمامی این ابزار ها را در اختیار ما قرار داده است. این ما هستیم که باید با کمک سوژه ها و شرایط مختلف بهترین عکس ها را به ثبت برسانیم. کاری که امروز 3 عکاس حرفه ای به نام های Greg Funnell, Ben Thomas, J.N. Silva به خوبی انجام دادند.

این سه عکاس در شهرهای ملبورن، لندن و نیویورک با استفاده از دوربین اکسپریا Z3 اقدام به ثبت تصاویری زیبا و خیره کننده کرده اند که با مشاهده عکس ها باید سونی را به خاطر ساخت چنین گوشی هوشمندی تحسین کرد. هر چند که نباید از کار حرفه ای عکاسان نیز در ثبت چنین تصاویر هنرمندانه ای غافل شد.

در ادامه این تصاویر زیبا را با هم تماشا خواهیم کرد. تصاویری که بوسیله دوربین شاخص اکسپریا Z3 به ثبت رسیده اند.

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی عکس کلیک کنید.

عکس های ملبورن
Ben-Thomas-1

Ben-Thomas-2

Ben-Thomas-3

Ben-Thomas-4

Melbourne---tilt-shift-photography-with-the-Z3-Compact

عکس های لندن
Greg-Funnell-1

Greg-Funnell-2

Greg-Funnell-3

Greg-Funnell-4

London---night-shots-with-the-Xperia-Z3

عکس های نیویورک
J.N.-Silva-1

J.N.-Silva-2

J.N.-Silva-3

J.N.-Silva-4

New-York---contrast-shots-with-the-Xperia-Z3