Sony-Perfume

به گفته ی منابع مختلف، سونی در حال ساخت یک دوربین عجیبی است که تمرکز آن بر روی سلفی گرفتن می باشد! این شرکت در یک تیزر تبلیغاتی در سایت چینی سایبر شات عکس زیر را گذاشته است. این عکس یک لایه ی کریستالی بر روی یک فریم سنتی را به ما نشان می دهد.

Sony-teaser

از دیگر منابع که طرح فرضی برای این دوربین را درست کردن می توان به وبسایت معروف چینی Weibo اشاره کرد. همانطور که در عکس هم می بینید، بدنه ی این محصول بیشتر به یک اسمارت فون شبیه می باشد تا این که بخواهیم آن را یک دوربین صدا بزنیم. اما دوربین و لنزی که بالای آن بدنه قرار گرفته با استایل عجیب خود می تواند به صورت 360 درجه چرخش داشته باشد و حتی دارای فلش و سنسور های مختلف عکس برداری نیز می باشد. این محصول بیشتر برای کسانی که به سلفی گرفتن از خود علاقه ی زیادی دارند مناسب است!

یکی دیگر از عکس های درز شده به بیرون توسط سایت Digi-wo هدف سونی برای انتشار این محصول را نشان می دهد! بله درست حدس زدید، هدف سونی خانم هایی می باشد که روزی چندین بار از خود سلفی می گیرند.

سونی با عرضه ی اسمارت فون اکسپریا C3 و دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی، علاقه ی خود را به گسترش این صنعت (اگر بتوان سلفی گرفتن را صنعت دانست) نشان داده است. هنوز مشخصات دقیقی از این دوربین یا شاید هم اسمارت فون به دست ما نرسیده ولی طبیعتا این محصول چندین برابر دوربین جلوی گوشی شما قدرت مندتر می باشد.

منبع: TrustedReviews

Perfume