sony-smartwatch-4-features-release-date-price-review-1050x580
در حالی که فقط دو روز تا آغاز نمایشگاه بزرگ CES 2016 و کنفرانس مطبوعاتی سونی در این رویداد زمان باقیست، اما هنوز هیچ خبری از سونی و محصولاتی که در این نمایش از آنها رونمایی میکند در اختیار قرار ندارد. امسال سونی نسبت به سال های قبل، بسیار آرام و بی سر و صدا پا به این رویداد بزرگ میگذارد. آرامشی که مشخص نیست بعد از نمایشگاه نیز ادامه دارد یا اینکه آرامش قبل از طوفان است.

در فاصله کوتاه تا آغاز این رویداد، بازار شایعات بسیار داغ است. سونی تا حد زیادی از این بازار شایعات دور بوده اما نمیتوان گفت که به طور کامل از این شایعات در امان است. در همین فرصت کوتاه تا کنفرانس مطبوعاتی سونی، از محصولی نام برده میشود که ممکن است سونی با خود به نمایشگاه CES 2016 وارد کند.

اخیرا شایعه ای مطرح شده که سونی ممکن است نسل چهارم ساعت هوشمند خود را در این نمایشگاه معرفی کند. در اولین قدم، اگر حساب و کتاب کنیم میبینیم که این رویداد کاملا برای حضور Smartwatch 4 ایده آل است. سونی نسل دوم ساعت هوشمند خود را در سال 2013 معرفی کرد و پس از آن در سپتامبر سال 2014 از نسل سوم آن پرده برداشت. حال به نظر میرسد که نمایشگاه CES 2016 فرصت مناسبی برای عرض اندام نسل چهارم ساعت هوشمند سونی باشد.

از نسل چهارم ساعت هوشمند سونی تقریبا هیچ اطلاعات موثقی در دسترس نیست اما میتوان حدس زد که این ساعت نیز همانند نسل های قبلی در برابر آب مقاوم بوده و سیستم عامل پوشیدنی اندروید را با خود به همراه داشته باشد. شایعاتی که در مورد این ساعت صحبت میکنند، از صفحه نمایشی روشن تر و ومقاوم تر خبر دادند. به هر حال اگر این خبر صحت داشته باشد و سونی قصد معرفی نسل چهارم ساعت هوشمند خود را در نمایشگاه CES 2016 داشته باشد، ما نباید زیاد انتظار بکشیم. چرا که این رویداد در یک قدمی ماست و تمام شایعات صبح روز چهارشنبه مشخص خواهند شد.

منبع: