Xperia-logo
از الان تا نمایشگاه IFA 2016 برلین که وعده گاه بعدی سونی برای معرفی پرچمدار خود است شایعات دست از سر خانواده جدید اسمارت فون های این شرکت بر نخواهد داشت. سونی تا به امروز چهار گوشی هوشمند از خانواده X را با نام های اکسپریا X، اکسپریا XA، اکسپریا XA Ultra و اکسپریا X Performance معرفی کرده و حالا کم کم باید منتظر خبرهای بیشتر از اعضای جدید این خانواده باشیم.

هنوز هیچ اطلاعاتی از گوشی های هوشمند بعدی این خانواده در دسترس نیست. نه تصویر و نه جزئیات لو رفته از بنچمارک ها، اما شایعات پیرامون گوشی بعدی سونی کم و بیش شنیده میشود.

جدیدترین شایعه ای که از محصول بعدی سونی منتشر شده خبر از معرفی اسمارت فونی با نام اکسپریا XS است. نام اکسپریا XS در یکی از فروم های تکنولوژی چینی و توسط یکی از فعالان این حوزه مطرح شده است. منتشر کننده این خبر هیچ اطلاعاتی در خصوص اکسپریا XS نمیدهد به جز اینکه این دستگاه را اولین اسمارت فون سونی با صفحه نمایش خمیده میداند.
Screenshot (58)
صفحه نمایش خمیده این دستگاه بنابر این شایعه همانند طراحی تلویزیون BRAVIA S9000B سونی است. این شایعه هنوز مورد تایید نیست اما به عنوان یکی از گزینه های احتمالی برای محصول بعدی میتوان روی آن حساب باز کرد. به هر حال ما منتظر هستیم تا در آینده خبرهای بیشتری از محصولات بعدی سونی بشنویم.

TV-Bravia-S9000B-600x450