در رویداد کنگره جهانی موبایل 2018، همه منتظر معرفی یک گوشی پرمیوم از سونی بودند، اما سونی در این رویداد به معرفی دو گوشی اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 Compact بسنده کرد. با این حال همه به خوبی میدانیم که امسال یک گوشی قدرتمندتر با پسوند احتمالی Premium هم رونمایی خواهد شد.

خبرهایی که بدست آمده نشان میدهد، نمایشگاه IFA 2018 که در شهریور برگزار خواهد شد، همان رویدادی است که سونی در آن از اکسپریا XZ2 Premium رونمایی خواهد کرد. با این حال امروز شایعاتی دست به دست شده که معرفی این محصول را به فردا نسبت دادند!

سونی فردا، 27 فروردین قصد برگزاری یک رویداد در کشور چین را دارد. در این رویداد احتمال معرفی گوشی های هوشمند جدید از سونی وجود دارد، اما اینکه چه محصولی معرفی خواهد شد هنوز مشخص نیست. با این حال شایعه ای از امروز مطرح شده که سونی احتمالاً از پرچمدار جدید خود در این رویداد رونمایی خواهد کرد.

این خبر فعلا در حد یک شایعه است و البته آنقدر هم ضعیف است که ما پیشنهاد میکنیم اصلا بر روی آن حساب باز نکنید! با این حال رویداد فردا شاید خبرهای جالب توجهی را در پی داشته باشد. این رویداد از ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز خواهد شد. آیا سونی در این رویداد گوشی های جدیدی را معرفی میکند یا فقط یک کنفرانس مطبوعاتی برای بیان گزارش ها و معرفی مجدد محصولات در کشور چین خواهد بود؟ هر چه که هست صبح فردا مشخص خواهد شد.

آپدیت: این مراسم که در ابتدا قرار بود روز 16 آوریل برگزار گردد، به 17 آوریل یعنی فردا سه شنبه موکول شد. سونی همچنین تیزر تصویری جدید ویژه این مراسم منتشر کرده است. به نظر در این مراسم اکسپریا XZ2 مجدداً برای رسانه های چینی معرفی خواهد شد و سونی توضیحات بیشتری در خصوص فناوری دوربین دوگانه جدید خود خواهد داد.

منبع: