The last of us (3)

پس از گلکاری سونی در مراسم های مختلف موبایلی دیشب بازی انحصاری “آخرین ما” که فقط بر روی پلی استیشن ۳ عرضه شده است تمام جوایز اصلی “بفتا ویدئو گیمز” را درو کرددیشب شبی رویایی برای سونی بود. شبی که از یادها نمیرود. . . .

در پی موفقیتهای سونی در mwc 2014 و مراسم if awards دیشب سونی بهترین تولید کننده موبایل توسط mobile news در لندن شناخته شد.

اما پلی استیشن سونی هم رقبای دیرینه خود را از قبیل xbox360 و nintendo v را شکست داد. بازی “آخرین ما”(به انگلیسی last of us) بازی انحصاری سونی برای پلی استیشن جوایز bafta video games را با دریافت ۵ جایزه :بهترین بازی، بهترین بازی ماجرایی، بهترین خط داستانی ،بهترین صدا گذاری وبهترین صدا گذار(اشلی جانسون)درو کرد.

داستان بازی اینگونه است که : جوئل دخترش را از دست داده است و بعد از بیست سال قرار شده الی را به دست گروهی به نام فایرفلای برساند تا دانشمندان و دکترها روی او آزمایش کنند زیرا او تنها کسی است که با وجود گاز گرفته شدن هنوز آلوده نشده و سالم مانده است. او راز پیدا کردن پادزهر برای این بیماری است

همچنین شب موفقی برای ps vita نیز بود. این کنسول نیز ۳ جایزه :بهترین بازی همراه، بزرگترین موفقیت و بهترین اختراع را دریاف کرد.

این نشان میدهد که سونی اگر چه با مشکلات مالی بخش موبایل دست و پنجه نرم میکند اما دیگر بخش ها هنوز سود دهی دارند و بازی با عرضه z2 نیز عوض خواهد شد.

sonymobile