z1-android-kitkat

سونی به روزرسانی اندروید کیت کت با نسخه 4.4.2 را برای محصولات خود از ماه آوریل آغاز خواهد کرد. چند هفته قبل بود که یکی از اپراتورهای لهستان خبر از انتشار آپدیت کیت کت برای اکسپریا Z در ماه فوریه یا مارس داده بود که حالا یک اپراتور فرانسوی تاریخ انتشار آپدیت را برای برخی محصولات اکسپریا ماه آوریل اعلام کرده است.

طبق گفته این اپراتور اکسپریا Z1 ، اکسپریا Z1 Compact و اکسپریا Z Ultra در ماه آوریل آپدیت اندروید 4.4.2 کیت کت را دریافت خواهند کرد. در این وبسایت نامی از اکسپریا Z برای دریافت این آپدیت برده نشده و آخرین نسخه رسمی برای این دستگاه فعلا اندروید 4.3 ثبت شده است.
tableau-mises-à-jour-SFR-mars-2014-640x499 (1)
با توجه به اینکه اکسپریا Z2 با اندروید 4.4.2 معرفی و با همین نسخه نیز در ماه مارس عرضه خواهد شد، به نظر میرسد سونی قصد دارد تا اولین تجربه اندروید کیت کت را به صاحبان اکسپریا Z2 هدیه کند و پس از آن دیگر محصولات خود را به اندروید 4.4.2 آپدیت کند. بر این اساس تاریخ به روزرسانی دیگر محصولات اکسپریا از جمله اکسپریا Z و ZL نیز قطعا ماه آوریل و یا بعد از آن خواهد بود.

البته هنوز سونی رسما تاریخ انتشار آپدیت کیت کت را اعلام نکرده و اعلام رسمی تاریخ عرضه توسط سونی نباید در هیچ موردی به طور 100% نظر داد.

Xperiablog