اکسپریا XA1 Plus که هفته گذشته بررسی تخصصی آن را از سایت اکسپریان خواندید، مطابق انتظارات از امروز رسماً کار خود را در بازار ایران آغاز کرد. اکسپریا XA1 Plus آخرین اسمارت فون امسال سونی است که در بازار ایران عرضه شده است.

مثل همیشه نسخه دو سیم کارت گوشی های سونی وارد ایران شده که اکسپریا XA1 Plus نیز با همین سیاست در ایران عرضه شده است. این نسخه از اکسپریا XA1 Plus که در ایران موجود شده، مجهز به 4 گیگابایت رم است که مقایسه با مدل 3 گیگابایتی آن یک مزیت محسوب میشود.

اما مهمترین خبری که در مورد عرضه یک گوشی هوشمند در بازار خواهیم شنید، بحث قیمت است. اکسپریا XA1 Plus در مرحله نخست ورود خود به ایران، هم اکنون با قیمت حدود 1.5 میلیون تومان آماده سفارش از طریق فروشگاه های آنلاین است. این محصول با گارانتی رسمی کامتل در ایران عرضه شده و البته فعلاً هیچ هدیه خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است.

با وضعیت نابسامان این روزهای بازار موبایل و اینکه قیمت انواع گوشی های هوشمند روز به روز افزایش پیدا میکنند، قیمت 1.5 میلیون تومانی برای این میان رده که تازه وارد بازار شده به نظر قیمت معقولی است. اکسپریا XA1 Plus تقریباً 100 هزار تومان گرانتر از اکسپریا XA1 Ultra است که این فبلت حدود 4 ماه در بازار ایران موجود است.

فروشگاه تکنولایف مثل همیشه نخستین موجودی های گوشی جدید سونی را به دست مشتریان وفادار خود میرساند. هم اکنون اکسپریا XA1 Plus با پک مخصوص تکنولایف و در دو رنگ قابل سفارش است. اطلاعات بیشتر را از لینک زیر در فروشگاه تکنولایف دریافت کنید.

اکسپریا XA1 Plus در فروشگاه تکنولایف