سایت تخصصی اکسپریا به عنوان اولین مرجع تخصصی اسمارت فون های اکسپریا در ایران شش ساله شد… روز ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سایت تخصصی اکسپریا را پیش از همه به کاربران عزیز و فهیم خود تبریک عرض میکنیم. بدون شک حضور شما در تک تک لحظات فعالیت سایت تخصصی اکسپریا بزرگترین سرمایه برای ما بوده که ما را برای ادامه فعالیت در این عرصه دلگرم کرده است. سایت تخصصی اکسپریا (Xperian) به عنوان اولین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران کار خود را از روز ۲ اردیبهشت سال ۹۱ آغاز کرد که امروز مفتخریم هفتمین سال فعالیت خود را در کنار شما آغاز کنیم.

تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا همواره بر این تلاش بوده تا با به عنوان یک وبسایت جامع و کامل از اسمارت فون های سونی نیازهای کاربران خود را بر طرف کند. پوشش کامل اخبار و حواشی اسمارت فون های اکسپریا، پاسخگویی به مشکلات کاربران در انجمن تخصصی سایت ، ارائه آموزش های لازم در زمینه حل مشکلات کاربران و … از مهم ترین برنامه های ما در طول مدت فعالیت این سایت بوده که البته در این راه نیز با نواقصی همراه بوده ایم که به کمک شما دوستان و نظرات گرانقدر شما سعی در حل این مشکلات خواهیم داشت.

در سال گذشته، اکسپریان با مشکلات بسیار زیادی همراه بود که ادامه کار را برای ما دشوار میکرد. با این حال، حضور شما عزیزان برای ما قوت قلبی بود تا بتوانیم محکم تر از گذشته در این راه دشوار قدم برداریم. با این امید که در سال جاری بتوانیم خدمات بهتری را برای طرفداران و علاقه مندان به سونی در ایران ارائه دهیم. با آرزوی موفقیت برای تمام اکسپریایی ها …