Z-series-1
گوشی های خانواده Z بدون تردید شناسنامه سونی در بخش موبایل هستند. سونی در هر مقطع زمانی با توجه به نیازهای آن دوره و بر اساس آخرین تکنولوژی های روز، اسمارت فونی از خانواده Z را به نمایش میگذارد که هر کدام در دوره خود از بهترین های بازار به حساب می آیند.

سونی تا به حال 6 نسل از این گوشی ها را از اکسپریا Z تا اکسپریا Z5 معرفی کرده و در بین آنها نیز گوشی های دیگری از خانواده Z را در سبک ها و رده های متفاوت به نمایش گذاشته است.

از اکسپریا Z که در ابتدای سال 2013 معرفی شد، تا اکسپریا Z5 که آخرین نسل از گوشی های هوشمند این خانواده است، ما شاهد سیر تکاملی در طراحی این خانواده بودیم. در هر نسل تغییراتی نسبت به نسل قبل خود ایجاد شده اما باز هم سونی در ادامه این سیر تکاملی، نسل های جدیدتر خود را با تغییراتی در جهت بهبود طراحی همراه کرده است.

حتما برای شما نیز جالب خواهد بود که 6 نسل مختلف از گوشی های سری Z را یکجا و در یک قاب تماشا کنید. تماشای 6 پرچمدار سونی در کنار هم روند تکاملی طراحی گوشی های خانواده Z را به بهترین نحو به تصویر میکشد. تصاویری که هم اکنون با هم تماشا میکنیم این فرصت را در اختیار ما قرار داده که شش پادشاه از یک سلسله را با هم تماشا کرده و از شکوه و زیبایی آنها لذت ببریم.

Z-series-6

Z-series-7

Z-series-8

Z-series-11

Z-series-10

Z-series-9

Z-series-12

Z-series-14

Z-series-1

Z-series-3

Z-series-2

Z-series-4

Z-series-5