semc_theme_wallpaper_c2
شمارش معکوس برای آغاز نمایشگاه CES 2016 و کنفرانس مطبوعاتی سونی در این رویداد آغاز شده است. ساعت 4:30 بامداد فردا چهارشنبه، سونی کنفرانس مطبوعاتی خود را در این نمایشگاه برگزار میکند که در آن محصولاتی جدید از سونی به نمایش گذاشته خواهد شد.

امسال، نسبت به سال های قبل سونی در حفظ اطلاعات تا پیش از این رویداد بسیار موفق عمل کرد. با اینکه فقط چند ساعت تا آغاز این نمایشگاه زمان باقیست اما هنوز هیچ اطلاعاتی از سونی و اینکه چه محصولاتی را به طور حتمی در این نمایشگاه معرفی میکند در دسترس نیست.

پیش بینی ها و گمانه زنی های فراوانی در مورد اینکه سونی چه محصولاتی را با خود به شهر لاس وگاس آورده تا در این نمایشگاه معرفی کند وجود دارد. اما بد نیست با هم یک بررسی کوتاه از محصولات احتمالی سونی در این رویداد داشته باشیم.

در بخش موبایل بعید است که ما شاهد معرفی گوشی جدیدی در این نمایشگاه باشیم. نهایت تصور این است که سونی از مدل میان رده یا ارزان قیمت در CES 2016 رونمایی کند. البته بخش موبایل شرکت سونی مطمئنا در این نمایشگاه بیکار نخواهد بود. شاید به مانند نمایشگاه MWC پارسال که پیشنمایش اندروید لالی پاپ بر روی گوشی های Z3 در آن رویداد ارائه شد، امسال و در نمایشگاه CES نیز ما شاهد پیشنمایش اندروید 6.0 بر روی گوشی های سری Z5 باشیم. به هر حال پیش بینی اینکه بخش موبایل چه عملکردی در این رویداد خواهد داشت کار بسیار سختی است.

سونی سال گذشته تلویزیون های فوق باریک خود را با ضخامت 4.7 میلی متر در همین رویداد CES معرفی کرد. این احتمال وجود دارد که امسال نیز سونی از نسل های جدید تلویزیون های هوشمند خود در این نمایشگاه پرده بردارد. به علاوه اینکه عینک هوشمند سونی که پیش از این نیز معرفی شده بود، در این نمایشگاه یک غرفه اختصاصی خواهد داشت تا تکنولوژی های جدید آن برای علاقه مندان به تصویر کشیده شود.

صبح امروز ما شاهد یک معرفی مختصر از کوچکترین بلندگوی قابل حمل جهان با کیفیت صدای Hi-Res بودیم. به احتمال فراوان فردا اطلاعات بیشتری از این بلندگو نیز منتشر خواهد شد. از محصولات دیگر سونی که احتمال حضور آنها در این نمایشگاه کم نیست میتوانیم به نسل جدید ساعت هوشمند سونی اشاره کنیم. همچنین لوازم جانبی دیگر مثل هدست ها، بلندگوهای بی سیم، واکمن و یا تکنولوژی های جدید نیز شانس حضور در این نمایشگاه را از طرف سونی دارند.

به هر حال دیگر برای گمانه زنی ها برای این رویداد دیر شده و اگر کمی صبر داشته باشیم، فردا صبح همه چیز مشخص خواهد شد. اگر تمایل دارید میتوانید از ساعت 4:30 دقیقه بامداد فردا، با پوشش زنده این رویداد با سایت تخصصی اکسپریا همراه باشید. اما تا قبل از آغاز کنفرانس سونی نظرات خود را در مورد برنامه های سونی و اینکه شما چه انتظاراتی از سونی برای این رویداد دارید با ما در میان بگذارید.