شیائومی موفق به فروش 1.5 میلیون دستگاه در ساعات ابتدایی جشنواره بزرگ تخفیف های خود شد.

0
۲۷,۶۰۳

بر کسی پوشیده نیست که بازار هند برای شیائومی یک بازار پر سود و مهم است ؛ به همین دلیل این کمپانی همیشه پیشنهادهای بسیار ویژه ای را برای بازار هند در نظر میگیرد . اما آیا این جشنواره ها با استقبال کاربران مواجه میشوند ؟
برای درک بهتر پاسخ این سوال بهتر است بگوییم شیائومی در جدیدترین فستیوال تخفیف های خود توانسته است در ساعات ابتدایی شروع این مراسم بیش از 1.5 میلیون دستگاه از محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برساند ، که نشان از استقبال بینظیر مردم از این جشنواره ها دارد .
البته این رقم تنها درباره گوشی های هوشمند بود و شیائومی توانسته است علاوه بر گوشی های هوشمند ، تلویزیون و سایر محصولات خود را نیز به فروش برساند . در مجموع بیشترین فروش در اختیار گوشی هایِ هوشمند ، بعد در اختیار تلویزیون هایِ هوشمند ، سپس در اختیار ابزارهایِ پوشیدنی مرتبط با سلامتی و در آخر در دست سایر لوازم الکترونیکی این شرکت همچون دستگاه تصفیه هوا و تصفیه آب در کنار پاوربانک هایِ شیائومی قرار دارد .
بر اساس اعلام رسمی شیائومی ، این غول چینی توانسته است در هر ثانیه 10 دستگاه از گوشی هایِ هوشمند خود را بفروشد . مدیر بازاریابی شیائومی هند از علاقه ای که طرفداران به این کمپانی دارند نهایت تشکر را دارد و اعلام کرده است این فستیوال تا روز 4 اکتبر ( 2 روز دیگر ) ادامه دارد .

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here