mcoc_2016_groot_action_1_1920x1080-ae290a2827e8755510e3353f311cfd80-605x340
بازی Marvel Contest of Champions (مبارزه قهرمانان مارول) یکی از بازی های پرطرفدار اندروید است که حدود دو سال از انتشار آن در گوگل پلی میگذرد. ماه گذشته، نسخه 11 این بازی مشهور توسط کمپانی Kabam منتشر شد.

نسخه یازدهم این بازی برای کاربران گوشی های سونی یک هدیه ویژه به همراه داشت. به عبارتی صاحبان گوشی های اکسپریا با نصب این بازی بر روی گوشی خود میتوانند از امتیازات ویژه ای در این بازی برخوردار شوند. به همین منظور سونی موبایل، مصاحبه ای را با تیم سازندگان این بازی انجام داده و ضمن سوال در خصوص این هدایا از آینده بازی های موبایل و جزئیات ساخت بازی های موبایل نیز صحبت هایی به میان آورده که در ادامه آن را میخوانید.

اصلا Marvel Contest of Champions چیست؟ از کجا آمده و به کجا می رود؟
Marvel Contest of Champions یک بازی رایگان موبایلی در سبک بازی های fighting است. ما در تاریخ 10 دسامبر جشن دو سالگی این بازی را برگزار خواهیم کرد. از زمانی که بازی را منتشر کرده ایم، تا کنون بیش از 75 Marvel Champions قابل بازی در بازی تدارک دیده ایم. ما برنامه های زیادی برای افزودن امکانات جدید و شخصیت های جدید به بازی داریم. تازه اول راه هستیم!


Marvel Contest of Champions را نهایت در 140 حرف توصیف کنید.
بزرگترین جنگ میان Marvel ها در تاریخ در دستان شماست! تجربه ای بی نظیر از بازی های جنگی را در Marvel Contest of Champions شاهد خواهید بود.


صاحبان دستگاه های اکسپریا از چه امکاناتی بهره مند خواهند شد که سایر کاربران آن ها را تجربه نخواهند کرد؟
کاربران اکسپریا یک هدیه ی ویژه دریافت خواهند کرد. این هدیه شامل: 2 ستاره ی Groot، مرحله ی 5X، دو Health Potions، بسته ی Small Energy Refills پنج برابری و ده هزار Battle Chip.


آینده ی بازی های اندرویدی را چه گونه عرض یابی می کنید؟
همانطور که دستگاه های اندرویدی هر روز قدرتمند تر از دیروز می شوند، از گرافیک های بالاتری بهره می برند و سرعت پردازش آن ها بیشتر می شود، در آینده شاهد نزدیکی هرچه بیشتر گرافیک بازی های اندرویدی به بازی های کنسول ها خواهیم بود. و از آن جایی که دیگر همه جا اسمارت فون ها و تبلت های اندرویدی وجود دارند، تعداد کاربران بازی های اندرویدی رشد خواهد یافت و بازیکنان از سراسر جهان به یکدیگر متصل خواهند شد. زمان هیجان انگیزی فرا رسیده!

منبع: