اکسپریا XZ Premium که به تازگی معرفی شده در همین مدت کم توانسته طرفداران زیادی را به سمت و سوی خود جذب کند. اکسپریا XZ Premium در کنار سه گوشی هوشمند دیگر از سونی در کنگره جهانی موبایل امسال معرفی شد اما دیرتر از سایرین به بازار عرضه خواهد شد.

پیش از این باخبر شده بودیم که اکسپریا XZs طبق برنامه ریزی های انجام شده در ایران عرضه نخواهد شد. متاسفانه حالا خبر میرسد اکسپریا XZ Premium نیز شانسی برای حضور در بازار ایران ندارد تا به این صورت اکسپریا XA1 و اکسپریا XA1 Ultra تنها اعضای جدید سری X باشند که وارد ایران خواهند شد.

احتمالا هزینه های زیاد و قیمت تمام شده بسیار بالا برای اکسپریا XZ Premium موجب شده تا این دستگاه در برخی مناطق دنیا از جمله ایران عرضه نمیشود. باید منتظر باشیم تا نیمه دوم سال جاری که پرچمدار جدید سونی معرفی شود و ببینیم که آیا عضو بعدی خانواده X فرصتی برای حضور در ایران بدست خواهد آورد یا خیر.

آپدیت: اکسپریا XZ Premium بر اساس برنامه ریزی قبلی در ایران عرضه خواهد شد. این خبر هم چیزی جز دروغ اول آوریل که در کشور ما به اسم دروغ 13 شناخته میشود نبود! سونی با قدرت تمام اکسپریا XZ Premium را در ایران عرضه خواهد کرد. جزئیات مربوط به تاریخ عرضه و قیمت هم به زودی به اطلاع شما خواهد رسید.