طرح دوباره یک فرضیه : آیا Mi Mix 4 معرفی خواهد شد ؟

0
۲۷,۵۳۷

شیائومی حدود 10 روز پیش پرده از گوشی هوشمندی برداشت که لقب هایِ برترین زیادی را به دوش میکشد . اما در این بین 2 عنوان از همه مهمتر هستند ؛ اولین گوشی هوشمند دنیا با صفحه نمایش 360 درجه و اولین گوشی هوشمند دنیا با سنسور غول پیکر 108 مگاپیکسلی سامسونگ .
تقریباً همه چیز درباره Mi Mix Alpha خوب است به جز یک چیز ؛ مهمترین چیز ؛ و بدترین خبر برایِ طرفداران گوشی هایِ هوشمند در دنیا ! قیمت این محصول تنها چیزی است که میتواند عاشقان تکنولوژی را از این گوشی دور نگاه دارد . شیائومی برایِ این گوشی قیمتی معادل 20.000 یوآن یا 2.800 دلار را در نظر گرفته است ، که تقریباً برایِ عده کثیری دسترسی به آن را غیرممکن میکند .
تا پیش از مراسم معرفی گوشی هایِ جدید شیائومی خیال میشد این غول چینی از 2 گوشی در خانواده لوکس خود پرده برمیدارد ، اما اینچنین نشد . پس از مراسم نیز بسیاری باور داشتند که شیائومی به زودی از Mi Mix 4 پرده برمیدارد ، اما چند روز پیش یکی از مدیران ارشد شیائومی اعلام کرد Mi Mix 4 معرفی نخواهد شد !
اما حالا و پس از گذشت چند روز از این بیانیه ، مقام مذکور دوباره زبان به سخن گشود و اعلام کرد Mi Mix 4 شاید امسال معرفی نشود و سال آینده یا در آینده ای نزدیک شاهد معرفی این گوشی هوشمند باشیم . این موضوع برای طرفداران سری Mix یک خبر بسیار خوشحال کننده است ، چون با این صحبت دوباره امیدهایی برای معرفی یک گوشی هوشمند قابل دسترس از خانواده لوکس شیائومی به وجود آمده است .
همانطور که میدانیم تصاحب گوشی Mi Mix Alpha آرزوی هر طرفدار گوشی هوشمند است ، اما با قیمت 2.800 دلاری این سوپرگوشی هوشمند ، امیدها برای تصاحب آن تبدیل به یأس شده است . حال با این خبر به نظر میرسد شیائومی دوباره بارقه هایی از امید را در دل طرفداران سری میکس روشن نگه داشته است و شاید در آینده بتوانیم یک گوشی هوشمند با طراحی خوب ، سخت افزار قوی و البته سنسور 108 مگاپیکسلی را از آن خود کنیم .

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here