sony-xperia-z31-490x353
پس از معرفی رسمی اکسپریا Z2 در نمایشگاه موبایل بارسلون حالا کم کم بازار شایعات به سمت محصول آینده سونی یعنی اکسپریا Z3 کشیده میشود. بر اساس همین شایعات سونی به احتمال فراوان این محصول را در نیمه دوم ماه آگوست برابر با هفته های اولیه ماه شهریور معرفی خواهد کرد.

فاصله زمانی 6 ماهه میان معرفی پرچمداران سونی به نظر میرسد این بار هم تکرار خواهد شد. سونی همانند سامسونگ هر سال دو پرچمدار را به معرض نمایش میگذارد که اکسپریا Z1 ، Z و Z2 به ترتیب آخرین پرچمداران سونی بودند که به بازار عرضه شدند.

حالا قصد داریم یک گام جلوتر رفته و با هم طرح مفهومی زیبایی از اکسپریا Z3 را مرور کنیم.

اکسپریا Z3 از صفحه نمایشی 2560×1440 بهره خواهد برد. رم دستگاه با 1 گیگابایت افزایش به 4 گیگابایت رسیده و حافظه داخلی پیش فرض دستگاه نیز به 128 گیگابایت ارتقا یافته است. پردازنده 4 هسته ای 2.7 گیگاهرتز اسنپدراگون 805 هم محتمل ترین چیپ برای این پرچمدار به حساب خواهد آمد.
sony-xperia-z3-2-490x353
دوربین 24 مگاپیکسلی در مقایسه با دوربین 20 مگاپیکسلی Z1 و Z2 یک نوع ارتقای ویژه به حساب خواهد آمد. در کنار اینها استفاده از باتری 4000 میلی آمپری را نیز اضافه خواهیم کرد.

البته این فقط یک طرح مفهومی از این پرچمدار احتمالی است و هنوز نمیتوان در مورد هیچ یک از قابلیت های سخت افزاری آن نظر قطعی داد. باید منتظر باشیم و ببینیم در آینده ای نزدیک چه جزئیاتی از این محصول به بیرون درز خواهد کرد.

concept-phones