dualsimxperiaz3

میشود حدس زد به چیز فکر میکنید؟! احتمالا با خود میگویید” برای این کار ساده،چه نیازی به آموزش است؟” اما مشکل اینجاست که این کار آنچنان هم ساده نیست! در بعضی از وبسایت های خارجی دیده شده است که کاربران پس ازخرید گوشی اکسپریا Z3،نیاز به راهنمایی برای قرار دادن سیم کارت در محل مخصوص خودش را دارند! اکنون میتوان نتیجه گرفت چنین کاری شاید برای بعضی از افراد ساده نباشد،مخصوصا کسانی که به تازگی با گوشی های جدید سونی آشنا میشوند.پس قرار دادن تصاویری واضح از طریقه قرار گیری سیم کارت در در گوشی اکسپریا Z3 کار چندان عجیبی نیست.

و اما آموزش:

-در ابتدا اطمینان پیدا کنید که گوشی شما خاموش است.

-سپس محل قرار گیری سیم کارت را در کناره های گوشی پیدا کنید.محل قرار گیری سیم کارت و رَم میکرو اس دی،هر دو در زیر یک فلپ یا پوشش اسلات میباشد،درست آنجایی که نوشته است: micro SD .با ناخن تان به آرامی این پوشش را باز کنید.

1

-خواهید دید که پوشش پلاستیکی بزرگ و یک تکۀ سیم کارت و رم میکرو اس دی باز خواهد شد.در اینجا دو شکاف قراد دارد.شکاف بزرگتر مربوط به رم میکرو اس دی است که با آن کاری نداریم و شکاف دیگری محل قرار گیری سیم کارت میباشد.

-طبق تصویر زیر بار دیگر با استفاده از ناخن تان به آرامی قطعه پلاستیکی کوچکی که مخصوص قرار گیری سیم کارت در آن میباشد را به طرف خودتان (به بیرون) بکشید تا خارج شود.

2

-بر روی همان قطعه پلاستیکی مخصوص سیم کارت،تصویری حک شده است که چگونگی قرار دادن سیم کارت بر روی آن را نشان میدهد.سیم کارت را درست مانند تصویر حک شده بر روی آن قرار دهید.(با توجه به خمیده بودن یکی از لبه های سیم کارت)

3

-این قطعه پلاستیکی حکم یک سینی برای سیم کارت را دارد.اکنون و پس از قرار دادن سیم کارت بر روی این سینی پلاستیکی،از همان شیاری که آن را خارج کردید،مجددا به همانجا فرو ببرید تا صدای  کلیک مانندی را بشنوید.اکنون سیم کارت به درستی در محل خود قرار گرفته است.اگر با کمی فشار صدای کلیک را نشنیده اید و سیم کارت در جای خودش ثابت نشد،،بدین معنی است که شما جهت سینی پلاستیکی را به اشتباه وارد کرده اید،پس به هیچ وجه فشار اضافی بر آن وارد نکنید!

4

اکنون میتوانید فلاپ یا پوشش پلاستیکی ای را که باز کرده بودید در جای خودش محکم کنید و از اسمارتفون خود نهایت لذت را ببرید.موفق باشید.