z3
همیشه نوکیا بود که با معرفی یک محصول جدید از هر برند و نوع، جنگ روانی بزرگی را نسبت به معایب آن به پا میکرد. هنوز فراموش نکردیم نوکیا تا به امروز چندین بار طراحی اسمارت فون های مختلف را مورد تمسخر قرار داده بود. اما این بار سونی است که با انتشار تصویری از پرچمدار خود به رقیب اصلی خود طعنه میزند.

سونی سال گذشته نیز پس از معرفی آیفون با انتشار یک تصویر از دوربین اکسپریا Z3، به اپل به خاطر برآمدگی لنز دوربین آیفون 6 طعنه زده بود. البته سونی بر خلاف نوکیا به جای تمسخر رقیب خود سعی میکند تا با نمایش ویژگی های مثبت محصولات خود آن را به مشتریان نشان دهد.

سونی امروز در صفحه رسمی خود در اینستاگرام تصویری از پورت کارت حافظه اکسپریا Z3 را نمایش که بر روی آن نوشته شده: ویدئوی بیشتر، عکس بیشتر، حافظه بیشتر با اکسپریا Z3! سونی در ادامه نیز مینویسد، افزایش حافظه تا 128 گیگابایت با اکسپریا Z3

sd

10

انتشار چنین تصویری از اکسپریا Z3 آن هم در مقطع فعلی ذهن هر ببیننده ای را ناخودآگاه به سمت گلکسی S6 و عدم پشتیبانی از کارت حافظه در آن دستگاه میبرد. سامسونگ در گلکسی S6 در یک اقدام عجیب پورت کارت حافظه را به کلی حذف کرد که باعث شد انتقادهای زیادی نیز به این دستگاه به خاطر عدم پشتیبانی از کارت حافظه وارد شود. هر چند که سامسونگ این دستگاه را در سه مدل 32، 64 و 128 گیگابایتی عرضه میکند اما بسیاری از کاربران پشتیبانی از کارت حافظه را به حافظه داخلی ترجیح میدهند.