عجیب اما واقعی : Mi Mix Alpha با قیمتی فضایی برای پیش فروش آماده شد !

2
۳۶,۰۶۹

کمپانی شیائومی ماه گذشته دست به معرفی سوپر گوشی هوشمند Mi Mix Alpha زد ، که به عقیده بسیاری یک محصول انقلابی در دنیای گوشی های هوشمند محسوب میشود و خاص ترین گوشی هوشمند دنیا لقب گرفته است و طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر پهنه هستی دارد .
شیائومی اذعان کرده است به دلیل چالش هایِ موجود بر سر راه تولید این گوشی ، تنها 500 نمونه از Mi Mix Alpha تولید خواهد شد و تولید این محصول تا پایان سال جاری میلادی به طول خواهد انجامید . این کمپانی در کنفرانس مطبوعاتی معرفی Mi Mix Alpha ، برای گوشی مذکور قیمت 20.000 یوآن ( 2.800 دلار ) را اعلام کرد ، که قطعا هر کسی قدرت خرید آنرا ندارد .
حال اکنون یک خرده فروشی آنلاین بسیار معروف که در چین از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است ، این گوشی را با قیمت فضایی 999.999 یوآن ( 140.000 دلار ) برای پیش فروش لیست کرده است ، که تقریباً 50 برابر قیمت واقعی این گوشی است که از طرف کمپانی شیائومی اعلام شده بود .
این موضوع بر کسی پوشیده نیست که Mi Mix Alpha گوشی بسیار ارزشمندی است ، اما قطعاً هیچکس برای یک گوشی هوشمند 140.000 دلار پول پرداخت نمیکند . اما آیا واقعا کسی حاضر به تهیه این گوشی با قیمت مذکور میباشد ؟ به نظر شما آیا هیچ گوشی هوشمندی در دنیا چنین ارزش مالی را دارد ؟ مثل همیشه میتوانید نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید .

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here