sony-xperia-x-compact-2558-002

همین دیروز بود که برایتان نوشتیم قیمت گوشی اکسپریا X Compact سونی برایِ بازار ایالت متحده آمریکا با 100 دلار کاهش قیمت به 350 دلار تقلیل یافته است و هنوز 24 از این خبر نگذشته است که خبر میرسد خُرده فروشی هایِ بزرگ آنلاین در ایالت متحده آمریکا قیمت نهایی این گوشی هوشمند را باز هم 50 دلار پایین تر آورده و اَکنون با قیمیتی رؤیایی آنرا در اختیار کاربران این کشور قرار داده اند.

این تقریباً سومین باری است که در طی 2 هفته گذشته سونی قیمت نهایی گوشی اکسپریا X Compact خود را کاهش میدهد. ابتدا قیمت این گوشی هوشمند از 500 دلار به 450 دلار برایِ تمامی رنگ ها، سپس به 350 دلار برایِ رنگ سفید و حالا به 300 دلار برایِ برخی رنگ ها رسیده است، که کمی جایِ تعجب دارد.

خُرده فروشی آنلاین Best-Buy هم اَکنون هر 3 رنگ این گوشی هوشمند را با قیمت 299.99 دلار به فروش میرساند، اما خُرده فروشی آنلاین آمازون رنگ هایِ مشکی و سفید این گوشی هوشمند را با قیمتی مشابه ( حدود 300 دلار ) به فروش میرساند و قیمت رنگ آبی آسمانی این گوشی هوشمند از طریق خُرده فروشی مذکور هنوز 399.99 دلار میباشد. گفتنی است رنگ آبی آسمانی این گوشی هوشمند رنگی است که سونی در تبلیغات مختلف خود بر رویِ آن مانور زیادی داده است.

با تشکر از: King.Sony

منبع: