SmartEyeglass_TopSide_01-1690x900

سونی عرضه نسخه توسعه دهندگان عینک هوشمند خود با کد SED-E1 را از امروز و در چهـار کشـور دنیـا من جمله آلمان ، ژاپن ، انگلستان و آمریکا برای مصرف کنندگان آغاز کرد . اگر شما نیز جزو یکی از فروشندگان معتبر هستید ، هم اَکنون میتوانید در کشورهایِ بلژیک ، فرانسه ، ایتالیا ، هلند ، اسپانیا و سوئد این نسخه از عینک هوشمند سونی را سفارش دهید .

این عینک هوشمند در کشور انگلستان به قیمت 620 پوند ( حدود 3 میلیون تومان ) و در آلمان به قیمت 800 یورو ( حدود 2 میلیون و 900 هزار تومان ) به فروش میرسد . این در حالی است که این عینک هوشمند در آمریکا با قیمتی معادل 820 دلار [بدون احتساب عوارض] ( حدود 2 میلیون و 800 هزار تومان ) در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است .

کسانی که همین امروز اقدام به سفارش این عینک هوشمند کنند ، در هفته اول ماه آوریل ( ماه آینده میلادی ) سفارش خود را تحویل خواهند گرفت . همچنین سونی هنوز هیچ صحبتی از عرضه نسخه نهایی و اصلی اولین عینک هوشمند خود نزده است ، اما انتشار نسخه توسعه دهندگان به این منزله است که سونی سخت در تلاش است که هر چه سریعتر با توسعه برنامه هایِ بیشتر برای این عینک هوشمند ، آن را برای عرضه عمومی آماده کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نسخه توسعه دهندگان اولین عینک هوشمند سونی میتوانید به صفحه اختصاصی این عینک در سایت رسمی سونی مراجعه کنید .

Sony-SmartEyeglass-Developer-Edition_1-640x441

 

Xperia-Blog