Xperia Z2 in Canda

گوشی هوشمند سونی Xperia Z2 که اکنون در اروپا و بخش هایی از آسیا در دسترس مردم است، اکنون ما می توانیم روی فروش این گوشی پرچم دار سونی در مناطقی از آمریکای شمالی حساب باز کنیم. کانادا قصد دارد زنگ شروع عرضه ی این دستگاه را به مشتریان سونی در ماه می (ماه آینده) به صدا در آورد.

 تاکنون اطلاعاتی از قیمت این محصول وجود نداد، اما این منطقی است که قیمت Xperia Z2 در بقیه مناطق آمریکا، تقریبا با قیمت این گوشی هوشمند در کانادا -معادل 200 دلار کانادا- برابر باشد.

سونی در هنوز توضیحی درباره ی عرضه ی این گوشی در آمریکا نداده است، اما در حال برنامه ریزی برای قیمت گذاری و دسترسی در ایالات متحده است.

همان طور که در پایان ماه مارس گفته بودیم، سونی در حال تجربه ی مشکلات زنجیره ای با عرضه ی Xperia Z2 است. در بریتانیا، سونی گفته بود که تمامی پیش فروش ها به پایان رسیده و ظرفیت آن تکمیل شده است، اما با این وجود، برخی کمبود ها در موجودی انبار وجود دارد.

قیمت سونی Xperia Z2 (خارج از عرف) حدود 540 پوند است، در حالی که مالیات ماهانه برای 2 سال برنامه ریزی، 42 پوند است که شما این گوشی را به صورت معاف از مالیات دریافت می کنید. و هم چنین گوشی های آنلاک، یک اسپیکر وایرلس، یک هدفون کاهنده ی نویز و محتوای دیجیتالی را نیز به صورت رایگان با پیش خرید در اختیار شما قرار می دهد.

ما مشتاق نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

منبع: GSMArena