x-per (4)
سونی تا به امروز چهار گوشی هوشمند از سری X را معرفی کرده که اکسپریا X، اکسپریا XA و اکسپریا XA Ultra سه دستگاهی هستند که در برنامه سونی برای بازار ایران در نظر گرفته شدند.

اکسپریا X Performance به عنوان قوی ترین عضو خانواده X در برنامه رسمی سونی جایی برای ورود به بازار ایران نداشت اما امروز این دستگاه خارج از برنامه ریزی سونی به صورت بسیار محدود پا به کشور ما گذاشت.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، به عنوان تنها وارد کننده اکسپریا X Performance، این فرصت را در اختیار علاقه مندان به این دستگاه قرار داد تا یکی از معدود افرادی باشند که در ایران تجربه کار با قوی ترین عضو خانواده X را بدست خواهند آورد.

این دستگاه در حال حاضر به صورت بسیار بسیار محدود در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه موجود است. با توجه به محدودیت های واردات و شرایط خاص حاکم بر بازار گوشی های هوشمند در روزهای اخیر، فرصتی که امروز برای علاقه مندان به اکسپریا X Performance به دست آمده ممکن است دیگر تکرار نشود! لازم به توضیح مجدد است که اکسپریا X Performance همچنان در برنامه ریزی سونی برای ورود به ایران قرار ندارد و موجودی این دستگاه در فروشگاه نگین خاورمیانه نیز به صورت کاملا محدود است.

برای خرید اکسپریا X Performance تک سیم کارت کلیک کنید.

x-per (3)