تقریباً اکثر کاربران حاضر در سایت اکسپریان، صاحب یکی از گوشی های سونی هستند. هر چند که برخی از بازدیدکنندگان این سایت با گوشی هایی غیر از سونی پا به این محیط میگذارند، اما این نظرسنجی اختصاص به اکثریت حاضرین در این سایت، یعنی کاربران سونی دارد.

انتخاب یک گوشی هوشمند میتواند دلایل مختلفی از سوی کاربران داشته باشد. اگر ما بخواهیم این دلایل را در دو گروه عمده تقسیم کنیم، میتوانیم به علاقه و نیاز به عنوان دو فاکتور اصلی اشاره کنیم. به عبارت دیگر کاربران یا بر اساس علاقه ای که به سونی دارند، یکی از گوشی های این شرکت را انتخاب میکنند، یا نیاز خود را در یکی از گوشی های سونی یافته و انتخاب خود را بر آن بنا میکنند.

البته علاقه فاکتور بسیار مهمی در انتخاب یک گوشی است که اگر شما نیاز خود را در دو گوشی از دو برند مختلف مشاهده کنید، در شرایط یکسان به سراغ برند مورد علاقه خود خواهید رفت. با این حال گاهی اوقات شما حاضر هستید تا از برخی نیازهای خود چشم پوشی کرده تا برند مورد علاقه خود را به دست بگیرید.

شما جزو کدام گروه هستید؟ اولویت اصلی شما برای خرید یک گوشی هوشمند، علاقه شما به برند مورد نظر است یا نیازهای خود را در آن دیده اید. اگر صرفاً بر اساس نیاز خود انتخاب کردید، چه فاکتوری را بیشتر از همه در گوشی های سونی لایق این انتخاب دانستید؟

دلیل اصلی شما برای انتخاب گوشی های سونی چیست؟

نتایج

Loading ... Loading ...